Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do jutra Pany...

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mcm przegrzałem sobie pewne rzeczy tu i tam ;(

przegrzałeś :mysli:
Opublikowano

mcm przegrzałem sobie pewne rzeczy tu i tam ;(

przegrzałeś :mysli:

dokładnie. siedzenie w klimie za długo ogólnie za długo siedzenie bez ruchu i parę innych kwestii nienadających się na forum publiczne ;)

a tak w ogóle to dokładnie rok temu o mało nie kupiłem czarnej e46 w cabriolecie ;D

Opublikowano

Nie smarujesz nie jedziesz :polew: :polew:

:bry: NOC

Opublikowano
  • Autor

konkrety:

- wyjeżdżamy z Radumia o 6 rano kto chce jedzie z nami do Turka, kto nie jedzie na Piłę.

- biorę 12 x 0,5 l Finki i chyba mam 0,5 l bimerku dla cfaniakóf,

- Brynia jedzie z Ukciem

- ja jade z Michałem

- Tumek z Jarikiem

- Adrian z panną oZiA :wink4:

- oZiO sam :naughty:

Opublikowano

- Adrian z panną oZiA :wink4:

- oZiO sam :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

SIEMA z rana

Opublikowano
:bry: all
Opublikowano

I jeszcze jedno, żadnych wyścigów po drodze :rolleyes:

wolno jedziemy :tongue4:

Wydrukuj sobie to zdanie i przyklej na kokpit w skodzie :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 08:45_________________________________________________Może jedźmy o 7.00 , myślę że obejrzenie tego padła nie zajmie dłużej niż 10 min :decayed:

Opublikowano

To może odpuścmy sobie oglądanie padliny i jedźmy o 8.00 :polew:

Opublikowano

Na niedzielę do wściekania :polew: W niedziele to rosół gotowac a nie się padliną wsciekac :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze jedno, żadnych wyścigów po drodze :rolleyes:

wolno jedziemy :tongue4:

wydrukuję na folii klejącej i każdy sobie na tylną szybe przyklei co by nikogo nie kusiło :>[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 09:21_________________________________________________

tylko trzeba go będzie na geometrię zatargać

tylko nie jutro :?: :naughty:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 09:22_________________________________________________

Na niedzielę do wściekania :polew: W niedziele to rosół gotowac a nie się padliną wsciekac :polew: :polew: :polew:

lejta mu, dobrze gada :decayed:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 09:22_________________________________________________zrobiłem naklejki na kierownicę z rozkazem od królowej :wink4::naughty:

zdjcie066z.th.jpg

Opublikowano

Łahaha, dobre te naklejki. :D

Ok, to o 6:00 będziemy pod Fregatą. :)

Opublikowano

Bryniu compacta do wściekania;D??

Opublikowano

A co, taki zmarzlak z Ciebie? Niedogrzana jestes :naughty::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

to trzeba porozmawiać z Ł na zlocie...najlepiej po kilku głębszych :decayed: :decayed:

Opublikowano

dlaczego nie? skoro żona, nasza maskotka klubowa jest zaniedbywana to trzeba działać.. :polew:

Opublikowano

lipa z pogodą ;( ;( ;(

trzeba cipełe ciuchy zabrać :confused4:

Szpilki pasują do wszystkiego, nawet do ciepłych ciuchów :kox:

Opublikowano

Szpilki najlepiej pasuja do niczego :naughty::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.