Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogę

A masz logo na kompie?? Bo ja nie mam. :embarrassed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tomaszu.th.jpg[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:58_________________________________________________a tak wygląda na żywo coś kolor nie wychodzi bo tusz się kończy

zdjcie073.th.jpg

Opublikowano

O widzisz, jak nie pijesz to myślisz. :decayed: A taką czerń też da się wydrukować?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ok RFS wydrukowany

audi - tobie też tomaszu :naughty:

Opublikowano

audi - tobie też tomaszu :naughty:

Dobrze dobrze. Nakleje se na logo Citroena- może nikt się nie zorientuje, że to nie Audi. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To ja na Skode tez poprosze . Czy możemy wyjechać o 7? Bo ta 6 to straszny hardcore ...

nie dam rady już zrobić na skode, a lepiej wyjechac o 6 :wink4:
Opublikowano
  • Autor

To ja na Skode tez poprosze . Czy możemy wyjechać o 7? Bo ta 6 to straszny hardcore ...

nie dam rady już zrobić na skode, a lepiej wyjechac o 6 :wink4:

tylko kto mi dziecko zabierze o tej godzinie :gwizdanie:

ja nie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

ale może podrzuce do Ciebie, przypilnować 2 lub 3 sztuki to już nie robi różnicy, pobawią sie razem :gwizdanie:

spytam małżonkę, ale od momentu jak starszy zaczął rozrabiać pewnie się nie zdecyduje na 3 sztukę :wink4:
Opublikowano

ale może podrzuce do Ciebie, przypilnować 2 lub 3 sztuki to już nie robi różnicy, pobawią sie razem :gwizdanie:

Tak mówisz? , to kiedy w niedzielę podrzucimy Ci z mcm'em swoje, zobaczymy czy ogarniesz temat :naughty:

Ale szczerze to też bym wolał o 7-ej wyjechać, albo chociaż tak 6.30 żeby ktoś po mnie podjechał :gwizdanie:

Opublikowano

Zadzwoń do niego zeby podjechał do Piły, bedzie zlotowe ocenianie parcha :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale mieliśmy nie gonić więc lepiej wyjechać wcześniej, i jechać spokojnie, będzie zapas w razie jakichś niespodziewanych przerw

Opublikowano

Ale wcale nie musimy gonić, czy będziemy na 12-tą czy na 13-tą to nic się nie stanie

Opublikowano

:hi: :hi: dzięki Michale :notworthy: :notworthy: :notworthy:

no postoje ja muszę mieć co 2 godziny :kox:

Opublikowano
  • Autor

coś czuje że to będzie galop :naughty:

Opublikowano

dokładnie, spokojnie jedziemy....ja prowadzę kolumnę :kox:

proszę Cie... :tongue4:

Opublikowano

ja jestem hi

Opublikowano

odzim spotuje jutro, reszta ekipy która nie jedzie listę na płocie Fregaty musi podpisać :wink4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:18_________________________________________________Brynia, a co tu pakować na dwa dni.... szczoteczka i pasta do zebów wystarczy...no Tobie jeszcze dojdą waciki :polew:

Opublikowano

gdzie Wy jesteście, pakujecie się czy co? :gwizdanie:

Jakoś nie mam motywacji, żeby się spakować. :confused4::disgust: nawet nie wiem co mam ze sobą zabrać :kwasny:

Opublikowano

ja jestem hi

hi Odzim, nie jedziesz z nami ;( ;( ;( ;( ;( ;(

z toba zawsze ale nie teraz
Opublikowano

gdzie Wy jesteście, pakujecie się czy co? :gwizdanie:

Jakoś nie mam motywacji, żeby się spakować. :confused4::disgust: nawet nie wiem co mam ze sobą zabrać :kwasny:

Kaska , nie bierz nic, jakby co pozyczysz od Bryni bo Ona pewnie pół chałupy zabiera :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.