Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie Wy jesteście, pakujecie się czy co? :gwizdanie:

Jakoś nie mam motywacji, żeby się spakować. :confused4::disgust: nawet nie wiem co mam ze sobą zabrać :kwasny:

Kaska , nie bierz nic, jakby co pozyczysz od Bryni bo Ona pewnie pół chałupy zabiera :polew:

Buty bym mogła, bo nosimy ten sam rozmiar, nawet na imprezach się zamieniamy :) , ale raczej w jej ciuchy się nie wcisnę :no:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja się właśnie pakuję ...

o już się spakowałem :>

Opublikowano

ja się właśnie pakuję ...

o już się spakowałem :>

a ja piję piwko :tongue4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:43_________________________________________________Brynia, bierzesz suszarkę do włosów?

Opublikowano

Buty bym mogła, bo nosimy ten sam rozmiar, nawet na imprezach się zamieniamy :) , ale raczej w jej ciuchy się nie wcisnę :no:

Jak nie.. widziałem ją niedawno, przybyło jej co nie co :tongue4: :tongue4:

Weźcie suszarkę , depilatory i inne gadżety, bedzie :kox:

Opublikowano

Buty bym mogła, bo nosimy ten sam rozmiar, nawet na imprezach się zamieniamy :) , ale raczej w jej ciuchy się nie wcisnę :no:

Jak nie.. widziałem ją niedawno, przybyło jej co nie co :tongue4: :tongue4:

To chyba się patrzyłes nie tu gdzie trzeba :gwizdanie: nic a nic nie przybyło :kox:

Kaśka suszarko-lokówkę mam - damy radę :>

a moze wlasnie patrzył tam gdzie trzeba i mysli ze tam przybylo :gwizdanie:
Opublikowano

Lokówkę to i ja mam jakby co :decayed:

Kajdanki też bedą :wink4:

To chyba się patrzyłes nie tu gdzie trzeba :gwizdanie: nic a nic nie przybyło :kox:

hehe, patrzyłem wszędzie, a miarę w oku mam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a ja biorę 3 pary gaci 6 litrów wódy 0,5 litra bimberku i szczoteczke do żebów :kox:

Opublikowano

a ja biorę 3 pary gaci 6 litrów wódy 0,5 litra bimberku i szczoteczke do żebów :kox:

ooo, i to mi się podoba :good: wiedziałem z kim się zabrać :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:58_________________________________________________i najwazniejsze...audi to audi a nie jakies inne padalce :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

i najwazniejsze...audi to audi a nie jakies inne padalce :tongue4

:good: :good: :notworthy:
Opublikowano

i najwazniejsze...audi to audi a nie jakies inne padalce :tongue4

:good: :good: :notworthy:

;( ;( ;( ;( ;( wiem, ale co ja na to poradzę ;( ;( ;( ;( ;( ;(

a co, widzę jedno wyjście...lina :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale tak powaznie, to chyba skoda i cytryna gdzieś z boku zostana, nie? :mysli:

buuuuhahahahahah :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:07_________________________________________________Nie wiem, golić się czy nie? :mysli: a niech tam,może bedę się z kims całował, ogolę sie :polew:

Opublikowano

Lepiej nie, bo ktoś pomysli ze to jakieś gej party :polew:

Opublikowano
  • Autor

tomek ma patent na cytrynę

:wink4:

zdjcie074g.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

ale tak powaznie, to chyba skoda i cytryna gdzieś z boku zostana, nie? :mysli:

buuuuhahahahahah :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:07_________________________________________________Nie wiem, golić się czy nie? :mysli: a niech tam,może bedę się z kims całował, ogolę sie :polew:

ide i ja :polew:
Opublikowano

Noo, dobry patent,przykryć całą żeby nic nie wystawało i będzie git :decayed:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________

a moja Skoda jest z grupy VAG :tongue4: :tongue4: :tongue4:

skoda tak, ale nie Twoja :tongue4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________A gdzie reszta...co Oni tam pakują?

Opublikowano

ehh Ty nasza organizatorko.... :cool1:

Opublikowano

Kaśka przecie TY chudsza ode mnie jesteś :kox: :kox:

ja to spakowany od 2 dni jestem od momentu przyjazdu do Radomia:D no może tylko kompa wyjmę w końcu :D mcm weź moje wiesz co:D ja wezmę Kajdanki różowe ;> brać jakąś flaszkę:D??

Opublikowano

Flaszki nie bierz....to już jest temat obgadany :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mam propozycję, zróbmy urodziny mcm-a na zlocie :kox: :kox: :kox:

kupimy mu jakies kwiaty a on bedzię musiał alkohol postawić :gwizdanie:

urodziny mam 15 go :wink4::tongue4:, ale postawię urodzinową :cool1:
Opublikowano

hehe, to może każdy postawi urodzinową, w końcu prędzej czy później urodziny mieć będzie :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.