Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:yeah:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał[/b], szerokości miszczuniu.

Dzieki stary, przyda się bo właśnie wyruszam :wink4:

Do zobaczyska za 2 tyg, odpoczne sobie od was :tongue4:

Pozdro Dziki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

Korzeń co cię tak wykopiło :?: :wink4:

Opublikowano

Do zobaczyska za 2 tyg, odpoczne sobie od was :tongue4:

Czuję, że możesz nie wytrzymać i zaczniesz chodzić do kafejki. :decayed:

:bry:

Opublikowano

nich odpocznie od nas :wink4: biedny chłopaczyna :tongue4::polew:

Czasem się zastanawiam czy ja też mam na to szanse no i jak to zorganizować. :decayed:

Opublikowano

a normalnie, bierz urlop i uciekaj na ,,koniec swiata" bez laptopa i komórki

Mam "słabą silną wolę" i pewnie w ostatniej chwili bym się wrócił po laptopa. :decayed:

Opublikowano

A właśnie - co z Waszymi petami?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Do zobaczyska za 2 tyg, odpoczne sobie od was :tongue4:

Czuję, że możesz nie wytrzymać i zaczniesz chodzić do kafejki. :decayed:

:bry:

Lepiej nie :no: :no: :no:

nich odpocznie od nas :wink4: biedny chłopaczyna :tongue4::polew:

od ciebie szczególnie :wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ok zlot się skończył więc mogę spadać z tego forum :P na razie [;

Opublikowano

O kutwa, kto nagrywał filmik moją komórką?? :D

Opublikowano

O kutwa, kto nagrywał filmik moją komórką?? :D

to nei ja:D
Opublikowano

O kutwa, kto nagrywał filmik moją komórką?? :D

A co na nim jest? To powiem ci czy to ja nagrywałam? :tongue4:

Opublikowano

A co na nim jest? To powiem ci czy to ja nagrywałam? :tongue4:

To na pewno nie Ty nagrywałaś, bo to byłoby fizycznie niemożliwe... :gwizdanie: :D

Opublikowano

A co na nim jest? To powiem ci czy to ja nagrywałam? :tongue4:

To na pewno nie Ty nagrywałaś, bo to byłoby fizycznie niemożliwe... :gwizdanie: :D

Film z piątku, tak? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Film z piątku, tak? :naughty: :naughty:

Wygląda na to, że tak. Od razu mówię, że nie ma na nim nic, co trzebaby ocenzurować, więc dobrze jest. :wink4::decayed:

Opublikowano

Film z piątku, tak? :naughty: :naughty:

Wygląda na to, że tak. Od razu mówię, że nie ma na nim nic, co trzebaby ocenzurować, więc dobrze jest. :wink4::decayed:

Uff, przynajmniej jedno zdjęcie/filmik będę mogła pokazać ze zlotu :D

To prześlij go na PW

Opublikowano

To prześlij go na PW

Wieczorkiem nad tym popracuję. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tomek, ja pier**le ale aparat zgubić - :no: ;(

Opublikowano

Nie ma sie z czego śmiać :thumbdown: To jest tragedia... Na szczęście ja swój trzymałem przy pupie bo bym sie pocioł jak bym kumpla obiektyw za 5tys zgubił... Tomek w domu przewalili ubrania po aparacie ani śladu :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.