Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może nie powinienem o tym mówić ale widziałem Pinkiego

:shocked: :shocked: :shocked:

i jak podoba sie:D??

:cool1: :cool1: :cool1:

zawsze chciałeś go poznać więc poszukałem jakichś zdjęć z wakacji i Ci dałem :polew: :polew: :polew: tak na urodziny :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adrian daj sobie spokój ,notabene ja swoja sprzedaje jak ktos ma kupca to prosze dawac namiary moje bo szkoda oddac w obce rece bo auto jeszcze bez wkladu finansowego jeszcze posmiga z 30 tys ,

Opublikowano
  • Autor

Adrian daj sobie spokój ,notabene ja swoja sprzedaje jak ktos ma kupca to prosze dawac namiary moje bo szkoda oddac w obce rece bo auto jeszcze bez wkladu finansowego jeszcze posmiga z 30 tys ,

ile :?:
zawsze mnie zastanawia jak ktoś pisze: "mały przebieg i nie katowany" :gwizdanie:
Opublikowano

proszę Cie nie strasz że chcesz coś takiego kupić :wallbash: :wallbash:

Zadko sie spotyka 2.7 quatro w manualu... Ja wole TDI jak by ktoś pytał :decayed:

Jak będe zmieniał Audika na innego audika to tylko na B6 Avant (AWX) Albo będe jezdził moją b5 aż będe miał hajs na malikową ese :decayed:

Opublikowano

ja swoje cenie 18000 ale oddam za 17400 taniej raczej nie da rady chyba ze bede musial obciac gratisy to 17200

Opublikowano
  • Autor

ja swoje cenie 18000 ale oddam za 17400 taniej raczej nie da rady chyba ze bede musial obciac gratisy to 17200

ty masz 97 rok tak :?:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cze Madasz :> tęsknisz już za nami ??:>

pewnie .... jak kogoś polubię to już duupa blada :naughty:

Opublikowano

Cze Madasz :> tęsknisz już za nami ??:>

pewnie .... jak kogoś polubię to już duupa blada :naughty:

no panie to masz problem bo moja od urodzenia blada nie jest :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i tam;) ja to bym sobie teraz zmienił na coś mniejszego ale Aśka powiedziała że mam tylko a4 jeździć :kwasny::disgust:

Opublikowano
  • Autor

i Aśka ma rację :wink4:

Opublikowano

Cze Madasz :> tęsknisz już za nami ??:>

pewnie .... jak kogoś polubię to już duupa blada :naughty:

no panie to masz problem bo moja od urodzenia blada nie jest :polew: :polew: :polew:

nooo karnację masz nie bladą :decayed::naughty:

Opublikowano

Cze Madasz :> tęsknisz już za nami ??:>

pewnie .... jak kogoś polubię to już duupa blada :naughty:

no panie to masz problem bo moja od urodzenia blada nie jest :polew: :polew: :polew:

nooo karnację masz nie bladą :decayed::naughty:

gdybym w tym roku nie pracował za ekranem tylko normalnie latał po podwórku to był bym ciemny jak koszulki :D

ehehhehe

i Aśka ma rację :wink4:

ciekawe :mysli:
Opublikowano

nooo karnację masz nie bladą :decayed::naughty:

gdybym w tym roku nie pracował za ekranem tylko normalnie latał po podwórku to był bym ciemny jak koszulki :D

ehehhehe

oż w morde ale masz fajnie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.