Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nooo karnację masz nie bladą :decayed::naughty:

gdybym w tym roku nie pracował za ekranem tylko normalnie latał po podwórku to był bym ciemny jak koszulki :D

ehehhehe

oż w morde ale masz fajnie :naughty:

no wszystkie dupeczki moje :kox: :kox: :kox: szkoda tylko że w Radomiu już spalony jestem :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

mcm najlepszego, i co bys kupił co tam chcesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

mcm najlepszego, i co bys kupił co tam chcesz :decayed:

« Odpowiedz #11370 : Dzisiaj o 00:00 »

dzięki, zdążyłeś w ostatniej chwili :wink4::naughty:
Opublikowano

:hi:

mcm najlepszego, i co bys kupił co tam chcesz :decayed:

« Odpowiedz #11370 : Dzisiaj o 00:00 »

dzięki, zdążyłeś w ostatniej chwili :wink4::naughty:

ba :kox:

Opublikowano

no bry bry Tomciu :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 07:39_________________________________________________o jest i Kólowa cze Bryńka :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano

Bry :> :> :>

Cześć Królu :naughty:

Aśka myśli że Cie zdetronizowała i że jest Królową :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 07:47_________________________________________________tylko cichosza :cool1:

Opublikowano

no bry bry Tomciu :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 07:39_________________________________________________o jest i Kólowa cze Bryńka

"Kólowa" ?? WTF?? :naughty:

Bry wszystkim

Opublikowano

Oni tam w tym Radumiu sececję ogłosili i jako panujący system rządów monarchię przyjęli :gwizdanie: :gwizdanie:

NIe rozgryzłem tylko - absolutną czy parlamentarną :mysli: :mysli: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Oni tam w tym Radumiu sececję ogłosili i jako panujący system rządów monarchię przyjęli :gwizdanie: :gwizdanie:

NIe rozgryzłem tylko - absolutną czy parlamentarną :mysli: :mysli: :wink4: :wink4: :wink4:

bo nie pamiętasz kto zadecydował że idziesz spać i że wstajesz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

NIe rozgryzłem tylko - absolutną czy parlamentarną :mysli: :mysli: :wink4: :wink4: :wink4:

Król myśli, że absolutną. No i niech sobie tak myśli, bo tak jest lepiej.. :>

Opublikowano

NIe rozgryzłem tylko - absolutną czy parlamentarną :mysli: :mysli: :wink4: :wink4: :wink4:

Król myśli, że absolutną. No i niech sobie tak myśli, bo tak jest lepiej.. :>

Król Cie ukarze tym co widział mcm :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Król Cie ukarze tym co widział mcm :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale ja mam urodziny dopiero w grudniu. :decayed:

Opublikowano

Król Cie ukarze tym co widział mcm :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale ja mam urodziny dopiero w grudniu. :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Król Cie ukarze tym co widział mcm :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale ja mam urodziny dopiero w grudniu. :decayed:

prezent dostaniesz wcześniej :polew:
Opublikowano

Król Cie ukarze tym co widział mcm :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale ja mam urodziny dopiero w grudniu. :decayed:

prezent dostaniesz wcześniej :polew:

i będziesz skakał z zachwytu albo z przymusu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wiem, że prezentów się nie oddaje, ale znam kogoś, kto jest w większej potrzebie.. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Wiem, że prezentów się nie oddaje, ale znam kogoś, kto jest w większej potrzebie.. :gwizdanie: :decayed:

jakiś powodzian :D??
Opublikowano

jakiś powodzian :D??

Czy ja wiem czy z Powodzi.. Może z Radomia Ci kogoś znajdę... :mysli:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.