Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oZiU, ta redaktorka ładna jakaś bo jutro jestem z nią umówiony :naughty:

nie wiem :D a co Ci mówiła :>??
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

oZiU, ta redaktorka ładna jakaś bo jutro jestem z nią umówiony :naughty:

nie wiem :D a co Ci mówiła :>??

że chce się spotkać :wink4::naughty:
Opublikowano

oZiU, ta redaktorka ładna jakaś bo jutro jestem z nią umówiony :naughty:

nie wiem :D a co Ci mówiła :>??

że chce się spotkać :wink4::naughty:

spoko bo do mnie dzwoniła i mówi:

Dzień dobry ja w sprawie Pańskiego samochodu :polew: :polew:

jak będziesz się z nią widział to powiedz że ja mogę w piątek :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak będziesz się z nią widział to powiedz że ja mogę w piątek :kox:

co możesz w piątek :?: :naughty:
Opublikowano

jak będziesz się z nią widział to powiedz że ja mogę w piątek :kox:

co możesz w piątek :?: :naughty:

zaliczyć ją :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

jak będziesz się z nią widział to powiedz że ja mogę w piątek :kox:

co możesz w piątek :?: :naughty:

zaliczyć ją :gwizdanie: :naughty:

przekażę :polew:

to ty chyba całą redakcję Echa Dnia zamierzasz zaliczyć :naughty::tongue4:

Opublikowano

to ty chyba całą redakcję Echa Dnia zamierzasz zaliczyć :naughty::tongue4:

to pózniej ozia na okładce zobaczymy "miejscowy jebaka & pinki"

Opublikowano

to ty chyba całą redakcję Echa Dnia zamierzasz zaliczyć :naughty::tongue4:

to pózniej ozia na okładce zobaczymy "miejscowy jebaka & pinki"

że miejscowy jebak to już nie raz było :decayed:

W Radomiu od dawna jestem spalony jeżeli o to chodzi :gwizdanie: :gwizdanie: tylko Aśka dała się nabrać ;D[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 17:44_________________________________________________

jak będziesz się z nią widział to powiedz że ja mogę w piątek :kox:

co możesz w piątek :?: :naughty:

zaliczyć ją :gwizdanie: :naughty:

przekażę :polew:

to ty chyba całą redakcję Echa Dnia zamierzasz zaliczyć :naughty::tongue4:

nie cała tylko ładne kobitki :tongue4:
Opublikowano

W Radomiu od dawna jestem spalony jeżeli o to chodzi

ty to w ogóle jesteś tu spalony zdrajco :evil:
Opublikowano

masz pokazac opalone ciałko :beach:

Opublikowano

Ogry :hi:

Chyba idzie konkretna burza. Idealne warunki do robienia zdjęć, a ja aparatu nie mam. :kwasny:

Opublikowano

W Radomiu od dawna jestem spalony jeżeli o to chodzi

ty to w ogóle jesteś tu spalony zdrajco :evil:

jaki zdrajco o co Ci chodzi:>?? Przecież dbam o wasz PIAR:> a nie warszawki :D o ile o to CI chodzi;D
Opublikowano
  • Autor

Ogry :hi:

Chyba idzie konkretna burza. Idealne warunki do robienia zdjęć, a ja aparatu nie mam. :kwasny:

a ja k**wa tak ładnie autko do gazety wypucowałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Ogry :hi:

Chyba idzie konkretna burza. Idealne warunki do robienia zdjęć, a ja aparatu nie mam. :kwasny:

a ja kurfa tak ładnie autko do gazety wypucowałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

chowaj panie chowaj:P masz 90% że będzie fajna dupka ;)
Opublikowano
  • Autor

Ogry :hi:

Chyba idzie konkretna burza. Idealne warunki do robienia zdjęć, a ja aparatu nie mam. :kwasny:

a ja kurfa tak ładnie autko do gazety wypucowałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

chowaj panie chowaj:P masz 90% że będzie fajna dupka ;)

ch*j, najwyżej wezmę ją na urok osobisty :decayed:
Opublikowano

Ogry :hi:

Chyba idzie konkretna burza. Idealne warunki do robienia zdjęć, a ja aparatu nie mam. :kwasny:

a ja kurfa tak ładnie autko do gazety wypucowałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

chowaj panie chowaj:P masz 90% że będzie fajna dupka ;)

ch*j, najwyżej wezmę ją na urok osobisty :decayed:

jak byś nie dawał rady dzwoń po wsparcie ;)

Opublikowano

Witojta:)

mcm to było do przewidzenia bo umyłem autko...zawsze tak jest jak ja myje to nie myjcie bo gwarantowany deszcz

Opublikowano
  • Autor

Witojta:)

mcm to było do przewidzenia bo umyłem autko...zawsze tak jest jak ja myje to nie myjcie bo gwarantowany deszcz

to cza było wcześniej mówić :decayed:
Opublikowano
  • Autor

zaczyna się u mnie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.