Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo mówcie kiedy Wy myjecie to ja nie będę się ruszał do karchera :D[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 23:18_________________________________________________dobra wyłączam kmompa bo tak wali a u mnie aż swiatlo przygasa zaraz mnie co trafi i bedzie final...

Dobranoc all

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

popadało :kox:

dobrze bo juz zapomniałem po co jest przycisk do wyłączania ESP :dance2:

Opublikowano
  • Autor

oZiU umawiaj się :wink4:, naprawdę fajna laska - blondyneczka :cool1:

Opublikowano

Foty so?? :naughty:

Opublikowano

oZiU umawiaj się :wink4:, naprawdę fajna laska - blondyneczka :cool1:

i co CI robiła :D?? chyba już mnie nie będzie chciała ;D
Opublikowano
  • Autor

wywiad i foty prawdopodobnie w piątkowym (jutro) wydaniu Echo Dnia :naughty:

Opublikowano

wywiad i foty prawdopodobnie w piątkowym (jutro) wydaniu Echo Dnia :naughty:

Cza kupić na spota. :naughty:

BTW, kto będzie jutro?

Opublikowano
  • Autor

ja nie, kawalerski mam u kumpla :kox:

Opublikowano

Mam takie lamerskie pytanie dot. przęglądarki Opera. Może Oź mi podpowie z racji tego, że jest informatykiem. :kox:

Kurde, nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale w każdej przeglądarce jest pasek, w którym się wpisuje adres www.

Oo ten: 46ee6d7bf615061bmed.jpg

No i tam gdzie zaznaczyłem na czerwono otwiera się okienko, w którym są wpisywane wszystkie adresy. No i kurde problem polega na tym, że chcę mieć tak, żeby od góry były widoczne ostatniootwierane adresy, a jest tak, że mam po prostu.. no kurna wiadomo jak.

Dobra lece, bo mi się obiad przypala. Oziu ratuj. :decayed:

Opublikowano

ja będę :D

Tomaszu mi zawsze w tym pasku pokazuje ostatnie strony :P tylko ja mam ff

Opublikowano

ja będę :D

Tomaszu mi zawsze w tym pasku pokazuje ostatnie strony :P tylko ja mam ff

No dobra, a ja mam Opere i mi pokazuje ostatnie strony, ale w kolejności pierwszego, a nie ostatniego otwierania..

Na drugim kompie mam dobrze - od góry pokazuja sie ostatniootwierane strony..

Opublikowano

Tomaszu i ja będe na 99% a co do opery to jak na jednymkompie działa dobrze to też używaj tego komputerka i problem sie rozwiązał :decayed:

Opublikowano

Tomaszu i ja będe na 99% a co do opery to jak na jednymkompie działa dobrze to też używaj tego komputerka i problem sie rozwiązał :decayed:

No dobrze dobrze, bo już zapomniałem jak wyglądasz. :decayed:

Opublikowano

tomaszu nei używałem nigdy opery ale pewnie w opcjach można gdzieś to przestawić albo przegoogluj temat[;

Opublikowano

Jak dam radę wyjechać z wawy przed 5 to wpadnę... Marcin co to za lans w echu ?

Opublikowano

Dobra, idę na rower. :>

Opublikowano
  • Autor

Jak dam radę wyjechać z wawy przed 5 to wpadnę... Marcin co to za lans w echu ?

kup jutro gazetkę :wink4:
Opublikowano

ja będę :D

Tomaszu mi zawsze w tym pasku pokazuje ostatnie strony :P tylko ja mam ff

masz szczescie bo mnie nie bedzie ale i tak sie z Toba porac**je Ozix za to co na Radom najfajniejsze miasto wypisujesz[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:05_________________________________________________masz wpierdel i do lochu :naughty: warszawiaku krawaciarzu od dresikow :> :> :>
Opublikowano

A co łun wypisuje, bo ja nie czaję?? :co:

Opublikowano

ja też nie

kutfa to co się dzieje teraz u mnie na Bemowie to porażka 5 minut 1 okno starałem się zamknąć ostroo ;>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.