Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wróciłem z painballa, ale kox. :kox: Mam guza na czole. :decayed

Chyba napierda..liscie sobie po baniach tymi kulkami, bo Jarek też ma guza na czole :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grać nie umiecie ;P

Opublikowano
  • Autor

Mam i jest nas tylko 2 ? Lipa sie robi na radumiu

Nie mów tak. Oź i Jariko pojechali. :wink4:

no,

honor uratowali :naughty:

Opublikowano

no,

honor uratowali :naughty:

ktoś musi :cool1:

Opublikowano

Chyba napierda..liscie sobie po baniach tymi kulkami, bo Jarek też ma guza na czole :decayed:

Cholera jasna, też mam "malinkę" na czole. Na weselu będą się ze mnie śmiać. :decayed:

Opublikowano

?NUDA! ;(

Opublikowano

?NUDA! ;(

Oziu nie przejmuj sie u mnie tez sie nic nie dzieje

Opublikowano

chyba u wszystkich to samo..

moze wieczorem co sie ruszy :kox:

Opublikowano

chyba nie kutfa lipa ;P

Opublikowano

Moze cos zorganizujemy :naughty: jakiegoś grilla zeby chociaż wieczór był ciekawy :decayed:

Opublikowano

Moze cos zorganizujemy :naughty: jakiegoś grilla zeby chociaż wieczór był ciekawy :decayed:

no ja właśnie się na tak owego wybieram :kox: bajo :drunk:

szkoda ze jutro z rana do warsiawy bo by pewnie grubo bylo :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 20:07_________________________________________________co tu tak pusto? :mysli:

popili czy co? :cool1:

qrfa dziś jakiś daltonista prawie by mnie skasował, kapkę mnie ciśnienie skoczyło jak widziałem jak leci w mój bok ze zblokowanymi kołami :evil:

Opublikowano

A ja to nie wiem, z wesela wracam.. :drunk:

Opublikowano
  • Autor

a ja z teściem piłem :gwizdanie: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

sami alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

prawie :tongue4:

ja tylko pare piwek w sobotę :wink4:

ale gdyby nie to ze musiałem warszawę i radom w niedziele odwiedzić to pewnie było by targane :gwizdanie:

czyli sami alkoholicy :kox:

Opublikowano

a ja dziś sie zapije :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox::decayed: :decayed: :decayed: tak więc jak coś ktoś chce to max do 16;P potem będę nieosiągalny no chyba że dla Bryni :notworthy:

Opublikowano

Dzień Dobry,

mam pytanko, czy ktoś z Was będzie jutro albo dzisiaj jechał z Warszawy do Radomia ?

Opublikowano

ja dziś jadę do warszawy a jutro albo dziś moja bratowej siostra będzie wwracać do Radomia[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 10:44_________________________________________________Brynia właśnie miałem się spytać czy toaleta u Ciebie jest płatna?? bo jak wczoraj byłem to zobaczyłem 1PLN przy WC:> też bym zostawił ale kasy drobnej nie miałem ;(

Opublikowano

ja dziś jadę do warszawy a jutro albo dziś moja bratowej siostra będzie wwracać do Radomia

Hmmmmm, potrzebuję przerzucić malutką i praktycznie nic nie ważącą paczuszkę (wielkości kilkanaście cm x kilkanaście cm) do Radomia i ktoś by to odebrał od tej osoby.

Dałoby się coś z tym zrobić ? :kox:

Opublikowano

nie mnie tylko Paulinę ale to muszę się do niej dodzwonić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.