Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro wpadne do Ukcia to może na ciasto sie zalapie

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A4 B5 AWX ...

nie ma takiego :mysli:

chyba że chodzi ci o B5 z turbiną AWX :wink4:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 20:06_________________________________________________dobra ja mam 6x0,66l Lecha i chcę to dziś zmęczyć pomożecie :naughty:

Chodzi o symbol silnika (AWX 1.9TDI 130KM)

Opublikowano
  • Autor

Adrian w B5 nie było 130 z AWXem ...

Opublikowano

adrian zle ci sie wydawalo na PD sa ajm, atj i maja odpowiednio 115 i 116 PS w a4 B5[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 09:59_________________________________________________

Wiec jaki to ma symbol silnika ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9630531

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9565475

Może źle w etce luknołwem ale wydawało mi sie ze AWX jest w B5

a to moga byc nawet org 90 PS tylko chipa maja :wink4:
Opublikowano

Chcesz powiedzieć że nie było audika w TDi-ku z silnikiem 130KM ? Nikt raczej nie podnosił mocy o 15km bo jaki w tym sens

Opublikowano

czytaj co napisałem kto ci powiedzial ze to co pokazales jest na PD

tak nie bylo dopiero AWX A4 B6 01-... TDI-PD[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 10:08_________________________________________________luknij sobie tutaj http://www.vwgolf.pl/?page_id=175[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 10:12_________________________________________________zreszta dlaczego nie ma sensu moja a4 w orginale na hamowni wypluła 116 PS a po chipie miala 130 PS ale moment podskoczył i to dużo a to wlasnie cieszy z jazdy a nie jakies tam PS które sie sprawdzaja dopiero na autostradach ale dojscie z dobrym momentem do tej max predkosci jest duzo szybsze ,takie 20 czy 30 PS moze ci max predkosc podsokczy o 5-10 km/h

Opublikowano

Ale syf :kwasny: byłem pewny że w b5 było 130Km wiec zostaje albo 115 w b5 albo b6 130 ciężki temat do przegryzienia

Mojej 90 to mi sie nie opłaci bo 130 na lajcie wyjdzie a jak kupie np.115 do 150 pociągnąć i będzie git

Opublikowano

da rade jak turbo i pompki beda ok , a najlepiej turbo od awx i wtedy 150 na lajcie wyjdzie , bo b6 to sporo kasy najtaniej awx lub avf mozna w pasacie b5 lift nabyc

Opublikowano

siema Brynia

co u Ciebie?

Opublikowano

Nie widziałas bo na spoty nie przyjeżdżasz... :gwizdanie:

Opublikowano

herbatkę masz oczywiście najlepsza... :rolleyes:

a na spoty staram się wpadać co tydzień :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a na spoty staram się wpadać co tydzień :naughty:

no ja też, ale reszta ekipy już się chyba znudziła :wink4:
Opublikowano

wstydzą się przyjeżdzać innymi padakami :wink4:

Opublikowano

bo teraz spoty sa u Bryni :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

:bry:

bo teraz spoty sa u Bryni :gwizdanie: :wink4:

tak? a nic sie nie pucowała :wink4:

Opublikowano

:bry:

ale i watek ostatnio padł ;(

Opublikowano

Jak przesypiasz całe dnie to i wątek nam pada :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.