Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mcm widzę że dostałes order za wolność słowa :wink4:

szkoda tylko że temat czytania PW nie został do końca wyjasniony

- to że mod nie może czytac PW to rozumiem

- ale jest jeszcze admin :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a jak Malik napisał konkrety to nagle czeski film :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Sadzisz, ze Łukasz jakimis mega hakerskimi sztuczkami lubi czytac obce PW? :kox:

Naprawde, przestancie. Jestescie doroslymi ludzmi, a tworzycie jakies zenujace afery na forum publicznym - kiedys deklarujac niejednokrotnie - ze zalezy Wam na rozwoju i pielegnacji tej spolecznosci.

Zaden moderator nie czyta postow, zaden admin rowniez, nie ma takich mozliwosci z poziomu administracji forum.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A MOŻLIWOŚCI JEST KILKA !!!!!!

i to powinno być publicznie powiedziany, żeby wszyscy byli świadomi

Powtarzasz się.

Opublikowano

A MOŻLIWOŚCI JEST KILKA !!!!!!

Cieńdobry :hi:

Przepraszam, że tak się wtrącam na obcym terenie..ale czy można wiedziec jakie są te sposoby ? No chociaż z jeden :)

Może byc na PW ( o ile nikt nie przechwyci ).

Opublikowano

to czy ma mozliwośc to druga sprawa

Dla chcacego nic trudnego :kox: :kox: :kox:

Zatem jesli ktos sie boi lub wierzy w to, ze ktos czyta jego PW, niech poprostu ich nie wysyla :D

Oczekujesz, ze ktos bedzie informowal, ze jest jakis kruczek po ktorym mozna dotrzec do tresci pw?

[pomijam fakt, ze bez wiedzy informatycznej nikt tego nie zrobi].

Czy jak kupujesz nowe Audi, to sprzedawca ma przed calym spoleczenstwem stanac i powiedziec: "tak, mozna w tym aucie zginac, jest taka mozliwosc!"~? :D

Opublikowano

Michał, daj sobie spokój - to i tak nie dotrze.

mam nadzieję że nikt już nikomu nie bedzie wmawiał że nie jest to mozliwe z technicznego punktu widzenia.

Nie pamiętam, żeby ktoś Ci takie coś kiedyś wmawiał.

Opublikowano

Nie czytałem "słynnego linka" i chyba już nie chcę czytać. Dajcie już spokój, niech każdy wraca na swoje podwórka... :thumbdown:

Opublikowano

Czy jak kupujesz nowe Audi, to sprzedawca ma przed calym spoleczenstwem stanac i powiedziec: "tak, mozna w tym aucie zginac, jest taka mozliwosc!"~? :D

:D

Może byc na PW ( o ile nikt nie przechwyci ).

Nono, bo to teraz stało się popularne :decayed:

Kurna..GG może przepyrac Żona..kartki pocztowe rodzice..PW Admini.. nic tylko trza zaprzęgnąc gołębie pocztowe :decayed:

Nie czytałem "słynnego linka" i chyba już nie chcę czytać. Dajcie już spokój, niech każdy wraca na swoje podwórka... :thumbdown:

Pierwszy raz zawitałem to już wyganiają :disgust:

Opublikowano

Nie czytałem "słynnego linka" i chyba już nie chcę czytać. Dajcie już spokój, niech każdy wraca na swoje podwórka... :thumbdown:

Zgadzam się z Tobą w 99,9%.

Opublikowano

Czy jak kupujesz nowe Audi, to sprzedawca ma przed calym spoleczenstwem stanac i powiedziec: "tak, mozna w tym aucie zginac, jest taka mozliwosc!"~? :D

:D

Może byc na PW ( o ile nikt nie przechwyci ).

Nono, bo to teraz stało się popularne :decayed:

Kurna..GG może przepyrac Żona..kartki pocztowe rodzice..PW Admini.. nic tylko trza zaprzęgnąc gołębie pocztowe :decayed:

Nie czytałem "słynnego linka" i chyba już nie chcę czytać. Dajcie już spokój, niech każdy wraca na swoje podwórka... :thumbdown:

Pierwszy raz zawitałem to już wyganiają :disgust:

kot :naughty::hi:

Opublikowano

Pierwszy raz zawitałem to już wyganiają :disgust:

Metafora taka... :wink4: Mozesz siedziec, bo grzeczny jesteś. :decayed:

Opublikowano

Mozesz siedziec, bo grzeczny jesteś. :decayed:

...ale d*p to nie można u Was wrzucac ? :naughty::decayed:

Opublikowano

...ale d*p to nie można u Was wrzucac ? :naughty::decayed:

d*py są w innym wątku, ale trzeba płacić abonament... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ja chcę kropka na stałe, podoba mi się.

Opublikowano

Zlecenie stałe na kropka sobie załatw

100 zł netto za miesiąc :naughty: Płatne za 12 miesięcy z góry :tongue4:

Opublikowano

Niech wrócą czasy, kiedy każdy się lubił... :kox:

Opublikowano

A ja chcę kropka na stałe, podoba mi się.

tak trochi groźnie wyglądasz z tym kropkiem :naughty:

:polew:

Opublikowano

Niech wrócą czasy, kiedy każdy się lubił... :kox:

Ja Cię lubie :decayed:

...ale d*p to nie można u Was wrzucac ? :naughty::decayed:

d*py są w innym wątku, ale trzeba płacić abonament... :decayed:

Ja Ci dam kartę członkowską i będziesz miał pupcie i cycusie za free :kox: :kox:

Opublikowano

nareszcie cos sie dzieje , bo ostatnio nudno bylo , i co wazne zblizamy sie do 1000 :naughty:

Opublikowano

no dzieje sie dzieje :decayed:

Opublikowano

Ja Cię lubie :decayed:

:wstydliwy::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.