Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zief[; ale zamulać :> wszędzie tylko czytam o czytaniu PW:P

no żesz q... mać

to czy czyta to jedno i to jest mniej ważne

to czy ma mozliwośc to druga sprawa

A MOŻLIWOŚCI JEST KILKA !!!!!!

i to powinno być publicznie powiedziany, żeby wszyscy byli świadomi

Brynia każdy z minimalną wiedzą informatyczną powinien być tego świadom ;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brynia, za ile zł zrobisz mi metryczkę? :kwasny:

Opublikowano

Brynia, za ile zł zrobisz mi metryczkę? :kwasny:

To jakiś szyfr ? :decayed:

Opublikowano

Brynia, za ile zł zrobisz mi metryczkę? :kwasny:

To jakiś szyfr ? :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To jakiś szyfr ? :decayed:

Nie. :tongue4: Metryczka to metryczka.. :>

Opublikowano

a ja zmienie nicka na lisica :kox: :kox: :kox:

Sugeruję coś innego tylko tak się zastanawiam co :song:

Opublikowano

Ja to bym koledze sugerował zmiane nicka.... :gwizdanie: :cool1:

nie rozumiem komu i na jakiego :embarrassed:
Opublikowano

Ja to bym koledze sugerował zmiane nicka.... :gwizdanie: :cool1:

hehehe[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:24_________________________________________________

Ja to bym koledze sugerował zmiane nicka.... :gwizdanie: :cool1:

nie rozumiem komu i na jakiego :embarrassed:

:P
Opublikowano

koledze adminowi...ale ch.j tam,nie ma co grzebać w tym gównie :decayed:

miło :kox: widzę tutaj mocne wpływy lisiczki :decayed:

Opublikowano

poziek nie takie mocne :kox: spoko

Opublikowano

koledze adminowi...ale ch.j tam,nie ma co grzebać w tym gównie :decayed:

miło :kox: widzę tutaj mocne wpływy lisiczki :decayed:

no wszyscy jesteśmy pod pantoflem ;/
Opublikowano

no wszyscy jesteśmy pod pantoflem

beze mnie :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:39_________________________________________________a lisiczka bedzie jak 1000 padnie bo wtedy pojawi sie brynia1 :tongue4:
Opublikowano

koledze adminowi...ale ch.j tam,nie ma co grzebać w tym gównie :decayed:

miło :kox: widzę tutaj mocne wpływy lisiczki :decayed:

no wszyscy jesteśmy pod pantoflem ;/

oj tam, ciebie bym o to nie posądzał :decayed:

Opublikowano

koledze adminowi...ale ch.j tam,nie ma co grzebać w tym gównie :decayed:

miło :kox: widzę tutaj mocne wpływy lisiczki :decayed:

no wszyscy jesteśmy pod pantoflem ;/

oj tam, ciebie bym o to nie posądzał :decayed:

no co Ty;) ja to najbardziej ze wszystkich jestem pod pantoflem :P[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:47_________________________________________________ale nie powiem nie można iść na jakieś Panie ładne;e :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale nie powiem nie można iść na jakieś Panie ładne;e :polew: :polew: :polew: :polew:

będzie niedługo wyjście klubowe do Sogo w Wawie - zapraszam :wink4::good:

Opublikowano

kiedy? ku.rwa , niech mi zdejmują gips i jadę :naughty:

na pyrdka ci gips założyli ? :naughty::decayed: wy to w tym Radumiu tacy bezpruderyjni jesteście widzę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

spoko, da się zrobić'

ale czy ma być na paramertach podstawowych czy rozszerzonych

i do jakiej tematyki badania?

Ma być na rano, więc chyba jednak posiedzę sam... :decayed:

Pije ktoś.. wódkę?? :>

Opublikowano
  • Autor

Zlecenie stałe na kropka sobie załatw

100 zł netto za miesiąc :naughty: Płatne za 12 miesięcy z góry :tongue4:

podaj nr konta :wink4:
Opublikowano

ale nie powiem nie można iść na jakieś Panie ładne;e :polew: :polew: :polew: :polew:

będzie niedługo wyjście klubowe do Sogo w Wawie - zapraszam :wink4::good:

:good:
Opublikowano

na pw wysłam podstawow ezaożenia do mertyczki, ale podaj mi tematykę badania

Daj maila

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.