Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kobit wam się z rana zachciało :bicz3: :bicz3:

Kobit się zawsze chce :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kobit wam się z rana zachciało :bicz3: :bicz3:

Kobit się zawsze chce :decayed:

może w Radumiu mają jakiś uraz do babeczek :cool1:

Opublikowano
  • Autor

kobit wam się z rana zachciało :bicz3: :bicz3:

Kobit się zawsze chce :decayed:

może w Radumiu mają jakiś uraz do babeczek :cool1:

skąd ten pomysł :mysli::naughty:
Opublikowano

skąd ten pomysł :mysli::naughty:

Bo wszyscy się grupowo k o c h a c i e :decayed:

Jedyny Tomek puszcza gryps do Anny o metryczkach :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bo wszyscy się grupowa k o c h a c i e :decayed:

no a co, nie będziemy przecież wojować jak wy ... :tongue4:
Opublikowano

kobit wam się z rana zachciało :bicz3: :bicz3:

Kobit się zawsze chce :decayed:

może w Radumiu mają jakiś uraz do babeczek :cool1:

skąd ten pomysł :mysli::naughty:

najpierw piszecie o wielkiej miłości Tomeczka z tobą przebrzydły paskudniku a potem jeszcze Oziu pisze, że nie może nam się chcieć dupeczek z rana :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 10:35_________________________________________________

skąd ten pomysł :mysli::naughty:

Jedyny Tomek puszcza gryps do Anny o metryczkach :naughty::decayed:

Taka cicha woda z niego :naughty:

No i trzeba przyznać, że enigma przy szyfrze Tomasza to pikuś :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

kobit wam się z rana zachciało :bicz3: :bicz3:

Kobit się zawsze chce :decayed:

może w Radumiu mają jakiś uraz do babeczek :cool1:

skąd ten pomysł :mysli::naughty:

najpierw piszecie o wielkiej miłości Tomeczka z tobą przebrzydły paskudniku a potem jeszcze Oziu pisze, że nie może nam się chcieć dupeczek z rana :gwizdanie:

czytaj mój poprzedni post to ci rozjaśni w głowie Poziomeczku
Opublikowano

oj bo przychodzi warszawka i tak na dzień dobry zdjęcia nawet się nie przedstawią ;/ :D

Opublikowano
  • Autor
:dance2:
Opublikowano

No i trzeba przyznać, że enigma przy szyfrze Tomasza to pikuś :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jonny, przyjedź w piątek, bo stałeś się cichociemny jak... wujo. :decayed:

ty mi tu nie p.. :tongue4:

jak wyrezam swiatełeczka do końca to przyjadę jutro :guma:

Normalnym facetom chce się cały czas kobit :kox:

mi nie :klamie:

Opublikowano

oj bo przychodzi warszawka i tak na dzień dobry zdjęcia nawet się nie przedstawią ;/ :D

taaa...warszaffka spod Grójca :tongue4::decayed:

nie lubisz buraków ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

skąd pochodzisz- a On na to spod Wawy, a dokładnie skąd?- z Grójca :naughty:

:nabijasie:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 12:03_________________________________________________to ja tez w sumie z pod warśiawki :decayed:

Opublikowano

nie lubisz buraków ?

nie,nie do tego pije, tak jakoś od razu mi się przypomina pewien typ którego zapytano skąd pochodzisz- a On na to spod Wawy, a dokładnie skąd?- z Grójca :naughty:

hyhy :kox:

Opublikowano

Warsiawa ma w sobie tyle testosteronu, bo oni tam pukają tylko jedną laskę (patrz podpis Poziomki). :decayed:

Opublikowano

jedną laską :decayed:

we 2? :polew:

Opublikowano

jedną laską :decayed:

we 2? :polew:

a policz sobie ilu jest na warszawskim:D
Opublikowano

oZiX powiedział bys gdzie ten s-line na czesci stoi to bym podjechał przed spotem :wink4:

Opublikowano

oZiX powiedział bys gdzie ten s-line na czesci stoi to bym podjechał przed spotem :wink4:

Przyjedź na spota to się dowiesz. :decayed:

Opublikowano

oZiX powiedział bys gdzie ten s-line na czesci stoi to bym podjechał przed spotem :wink4:

no cholera nie mogę sobie przypomnieć jeszcze;P ale pewnie jutro jak będę jechał do Radomia to podjadę i spytam ile za co chcą doliczę percent i powiem:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.