Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to mój winter setup :decayed:

pict0416i.jpg

[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 21:03_________________________________________________

a mnie właśnie trzeba lotkę s-line'owa pomalować bo mam w metaliku a potrzebuje perły :gwizdanie:

ile taka przyjemność :mysli:

200 plnów;P

a masz lakier na to????

mozesz przywiezć na spota, zobacze i sie dogadamy, a najwyżej za tydzień, Ci oddam gotową.

stalówki też "bejcujesz" :wink4:

haha, teraz kazdy pobiegnie na zewnatrz zrobic zdjecie,.

a tak nawiasem stalówki to w zaleznosci od stanu, mam znajomego co piaskuje i maluje proszkowo wtedy jest git jak orginał, umalowac też mozna nie widze problemu, jaki kolor wybierzesz tak sie zrobi :kox: np różowy :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po co wam ta zima sniegu nima :kox:

Opublikowano
  • Autor

po co wam ta zima sniegu nima :kox:

ładnie się pali gumy :naughty:
Opublikowano

a masz lakier na to????

możesz przywiezć na spota, zobacze i sie dogadamy, a najwyżej za tydzień, Ci oddam gotową.

nie mam :gwizdanie:

tak orientacyjnie chciałem sie dowiedziec :mysli: bo zastanawiam sie czy nie skompletować gratów na wiosnę i dopiero malować wszystko :decayed:

a co do spota to w najbliższym czasie nie dam rady złapałem prace i nie wyrobie z czasem :kwasny:

Opublikowano

a to mój winter setup :decayed:

pict0416i.jpg

image000g.jpg w1024.png

Ale laleczki. :kox:

Opublikowano

a masz lakier na to????

możesz przywiezć na spota, zobacze i sie dogadamy, a najwyżej za tydzień, Ci oddam gotową.

nie mam :gwizdanie:

tak orientacyjnie chciałem sie dowiedziec :mysli: bo zastanawiam sie czy nie skompletować gratów na wiosnę i dopiero malować wszystko :decayed:

a co do spota to w najbliższym czasie nie dam rady złapałem prace i nie wyrobie z czasem :kwasny:

z tych 200 na dobre piwo możemy zbic :drunk:nr tel wysyłam na PW

Opublikowano
  • Autor

Daylight Winter Setup :naughty:

zdjcie114w.jpg

[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 09:21_________________________________________________ :kox: :kox: :kox: zimówki

Opublikowano
  • Autor

dziś kupiłem takie zimówki :kox:

zimwki.jpg

Opublikowano

Daylight Winter Setup :naughty:

zdjcie114w.jpg

[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 09:21_________________________________________________ :kox: :kox: :kox: zimówki

co to takie baloooony :polew: :>[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 17:38_________________________________________________

dziś kupiłem takie zimówki :kox:

zimwki.jpg

jedziesz na jakis offroad???? tylko czym, jakis uaz by sie nadał

pozdrawiam

Opublikowano

pink dla mnie:D też chce stalówki ;(

Opublikowano

Daylight Winter Setup :naughty:

zdjcie114w.jpg

Ale miodzio. :kox:

Ja dziś nie zdążyłem zmienić, ale w piątek to już powinienem przyjechać na ślicznych stalóweczkach. :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 18:52_________________________________________________PS. Ja też chcę takie stalówki jak ma Ken Block. :kox:

Opublikowano

:tongue4:

:song:

Opublikowano
:kox: :kox:
Opublikowano

:doh1:

Opublikowano

po co wam ta zima sniegu nima :kox:

Nie znasz dnia ani godziny :naughty:

dokładnie na Śląsku i Wielkopolsce maskra zimowa

a ja jutro jeszcze za Wrocław jadę ;(

dla dobrego kierowcy snieg nie staraszny nawet na silikach :tongue4:
Opublikowano

o fak u mnie też pada;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.