Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narazie sie szkole w call center :decayed:

Ja na słuchawkach jeden dzień pracowałem i więcej mnie tam nie zobaczyli, ale może Ty będziesz twardy.. :> :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u A w samochodzie koleś przeszyścił rozrusznik i wymienił jakiś pasek w nim(Tak mi powiedziała) i samochód jeździ:P

narazie sie szkole w call center :decayed:

Ja na słuchawkach jeden dzień pracowałem i więcej mnie tam nie zobaczyli, ale może Ty będziesz twardy.. :> :wink4:

A wytrzymałą rok w obopie

Opublikowano

Bry wieczór

Octavka szła jak szalona na zimówkach :kox: :kox: :kox:

ale 950 km i 5 spotkań jak na jedeń dzień to dla mnie trochę za dużo- padam ....chcę drinka :gwizdanie:

witam, mój rekord to Radom-Dunkierka w 13 godzin postoje tylko na tankowanie, także wiem co czujesz, podziwiam wytrwałośc jazda po naszych super drogach,

P.S. a jakie spalanie Ci wychodzi w tej octawce????

Opublikowano
  • Autor

jakieś 8l na 100

ciśniesz :kox:
Opublikowano

kto jutro jest

Opublikowano
  • Autor

ja może podjadę ADRem :naughty:

Opublikowano

narazie sie szkole w call center :decayed:

Ja na słuchawkach jeden dzień pracowałem i więcej mnie tam nie zobaczyli, ale może Ty będziesz twardy.. :> :wink4:

A wytrzymałą rok w obopie

no nic innego w Kielcach nie ma ciekawego zeby w miarę płacili wiec trza sprobować :guma:

Opublikowano

a co mu jest astme ma?

ps dawno Cie nie widzialem [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:39_________________________________________________ja bede kolo 20stej

Opublikowano

M??:P[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 00:07_________________________________________________a M już wiem:D

Opublikowano

Witojcie, wuju jesteś?? :decayed:

Ja dziś na 18:00 do kina i po kinie przyjeżdżam do was. :kox:

Opublikowano

o randkę masz:D??

Opublikowano

o randkę masz:D??

Jakbym miał randkę to bym po kinie nie przyjeżdżał do was. :>

Opublikowano
  • Autor

M??:P[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 00:07_________________________________________________a M już wiem:D

M (Brynia1) był w zeszły piątek :>
Opublikowano

Ale wy tu macie tajniackie szyfry, kody i ksywy :kox:

M? M jak Michaś ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale wy tu macie tajniackie szyfry, kody i ksywy :kox:

Fantazyjne :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale wy tu macie tajniackie szyfry, kody i ksywy :kox:

M? M jak Michaś ? :polew: :polew: :polew:

M jak Matoł ... :tongue4:

M jak Miłość ... :naughty:

Opublikowano

M jak Matoł ... :tongue4:

Matoły wpadają do was na spoty ? :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

M jak Matoł ... :tongue4:

Matoły wpadają do was na spoty ? :naughty::kox:

przecież kiedyś byłeś ... :polew:

my nie wpadamy my się spotykamy a wpadają okazyjnie goście ...

Opublikowano

M jak Matoł ... :tongue4:

Matoły wpadają do was na spoty ? :naughty::kox:

przecież kiedyś byłeś ... :polew:

my nie wpadamy my się spotykamy a wpadają okazyjnie goście ...

to był spot ? :gwizdanie: :kox::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

M jak Matoł ... :tongue4:

Matoły wpadają do was na spoty ? :naughty::kox:

przecież kiedyś byłeś ... :polew:

my nie wpadamy my się spotykamy a wpadają okazyjnie goście ...

to był spot ? :gwizdanie: :kox::tongue4:

u nas zawsze na bogato :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 13:25_________________________________________________B mnie odwiedziła ... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.