Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieci dzieci dzieci :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:23_________________________________________________forum to nie sekta mozna nalezec sobie i ogladac i uczestniczyc tam gdzie sie chce i czy to warszawce sie podoba czy nie

ta ale raczej mówienie za kogoś to zUo [;
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieci dzieci dzieci :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:23_________________________________________________forum to nie sekta mozna nalezec sobie i ogladac i uczestniczyc tam gdzie sie chce i czy to warszawce sie podoba czy nie

tak tato :decayed:

:polew:

Opublikowano

ciebie to nikt nigdy nie widział :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

prawda jest taka że jak ktoś z ełu by przyjechał na spota to przecież nikt by go nie wyganiał :cool1:

o ile okaże wcześniej ważny paszport polsatu :decayed:

nie ma co sie rozwodzić kto z jakiego klubu, miłość do modelu i marki sie liczy a nie kto z kad :gwizdanie:

Opublikowano

Cze all :hi:

Brynia kochanie dwa pytanka. Czy jeszcze potrzebujesz czegoś, bo ja mam autko ubezpieczone w PZU? i Jak się czuje Fifik?

Opublikowano

wuju pitolenie liczą sie ludzie:D[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:40_________________________________________________Cześć Kaśka:D

Opublikowano

wuju pitolenie liczą sie ludzie:D

oczywistych oczywistości nie muszę chyba pisać :guma:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________

Cze all :hi:

:bry:

Opublikowano

Mam nadzieję, że Adrianowi nie grozi ban u nas..? :gwizdanie:

Opublikowano

zagadką :polew: :polew: wpadnę za 3 tygodnie :cool1:

Jak będzie śnieg? :decayed:

Opublikowano

a co wy tam robicie na tych spotach, palicie gumy?

Dopóki nie zmarzniemy to podziwiamy jak miszcze palo gumy, a później idziemy do Fregaty. :wink4:

Opublikowano

bmw palą gumy, my nie :rolleyes:

stoimy, gadamy pierdoły, pijemy piwo we Fregacie

mcm cipuje fury czasami :decayed:

Opublikowano

a co wy tam robicie na tych spotach, palicie gumy?

Dopóki nie zmarzniemy to podziwiamy jak miszcze palo gumy, a później idziemy do Fregaty. :wink4:

A jak juz jest wypad do Fregaty to potem nie ma kto aut poodprowadzać :):polew:

Opublikowano

Lokal jak lokal, ale frajerstwo w nim przebywające :cool1:

kolego jak ci sie nie podoba to wypad i niewpad :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

pierd0lisz :tongue4: za***iste 18-ki były ostatnio :evil:

Opublikowano

pierd0lisz :tongue4: za***iste 18-ki były ostatnio :evil:

0statnio :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to Ciebie nie było :evil: :evil: :evil: :evil:

ostatnio jak byłem :decayed:

Opublikowano

[; no 18 pierwsza klasa:P same babeckzi:D

Opublikowano
  • Autor

pierd0lisz :tongue4: za***iste 18-ki były ostatnio :evil:

0statnio :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to Ciebie nie było :evil: :evil: :evil: :evil:

ale mcm z M :evil:ichałem wodzili wzrokiem za kelnerkami :polew: :polew: :polew:[br]

no no, ja bym brał czarną, a Brynia1 wolał blondynkę ciachnąć :cool1::naughty:

Opublikowano

kolego jak ci sie nie podoba to wypad i niewpad

w czym masz problem? mam wyrobione zdanie na temat tego lokalu, jego własciciela i ku.tasów tam stojacych na bramkach... więc nie wyskakuj mi tu z jakimiś głupimi tekstami

to ty mi nie wyskakuj bo znam ten lokal i widocznie za słaby jestes zeby tam przychodzic :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:04_________________________________________________my tam z rfs niezle sie tam bawilismy PS. i sie nie unoś
Opublikowano
  • Autor

eeee koguty ... walki są na warsiawce :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:05_________________________________________________a Fregata spoko lokal :cool1:

Opublikowano

my tam z rfs niezle sie tam bawilismy

nigdy nie zapomnę mojego pierwszego spota :evil::kox:

chociaż i tak nic z niego nie pamiętam :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.