Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ej a ten Adrian to był ten kolo co miał swoje zdjęcia w avatarze ? jakoś tam matracki ?

A co, bananowe wakacje go czekają?? :decayed:

eeeeeeee a za co :mysli:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eeeeeeee a za co :mysli:

A wiadomo co poziomce odwali. :D

Opublikowano

;P to ten co o mało sie nie zabił po drodze;P ten co skakał:P i ten co spowodował wypadek ;p

Opublikowano
  • Autor

eeeeeeee a za co :mysli:

A wiadomo co poziomce odwali. :D

Poziomka już nie groźny :naughty:
Opublikowano

to wy mu nie opowiadaliście co i jak ?

co on oczu nie ma jak patrzy na tamten club ?

przemówcie mu do rozumu na spocie po prostu

i johnnego nie połamcie za mocno :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

eeeeeeee a za co :mysli:

A wiadomo co poziomce odwali. :D

Poz chyba już go nei lubi;/ a właśnie Poź ostatnio widziałem Twoje dawne b6;P na trasie do ww[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:48_________________________________________________

to wy mu nie opowiadaliście co i jak ?

co on oczu nie ma jak patrzy na tamten club ?

przemówcie mu do rozumu na spocie po prostu

i johnnego nie połamcie za mocno :decayed::kox: :kox:

jego nei widziałem od dawna:P Może on chce zorganizować im spoty i zasłynąć jak twórca :tongue4::polew:

Opublikowano

eeeeeeee a za co :mysli:

A wiadomo co poziomce odwali. :D

Poziomka już nie groźny :naughty:

dokładnie, teraz to ja jestem zwykły VIPek i chooouja mogę :kox: :kox: :kox::naughty:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:49_________________________________________________

jego nei widziałem od dawna:P Może on chce zorganizować im spoty i zasłynąć jak twórca :tongue4::polew:

ani się obejrzycie a łepek będzie moderatorem lokalnym czy jak to się u nich nazywa :chytry::naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ani się obejrzycie a łepek będzie moderatorem lokalnym czy jak to się u nich nazywa :chytry::naughty::decayed:

a niech se będzie ... demokracja jest :naughty:
Opublikowano

Poziomka już nie groźny :naughty:

Emerytowani milicjanci są jeszcze gorsi... :>

A tak BTW - ja też widziałem na obwodnicy w Radomiu Poziowe B6 i tak jakoś przez chwile mi się pomyślało, że w tym Poźku to jest odrobina człowieczeństwa, bo zrobił fajną furę i nawet dał mi ją poprowadzić. :kox:

Opublikowano

w tym Poźku to jest odrobina człowieczeństwa

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: jakoś dziwnie życzliwy jesteś :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

A tak BTW - ja też widziałem na obwodnicy w Radomiu Poziowe B6 i tak jakoś przez chwile mi się pomyślało, że w tym Poźku to jest odrobina człowieczeństwa, bo zrobił fajną furę i nawet dał mi ją poprowadzić. :kox:

Chyba coś w tym jest, ale skoro nie ma już tego auta to może powinnam powiedzieć...było :polew: :polew: :polew: :polew:

Co prawda to prawda jeździło na prawdę nieźle. :good:

Opublikowano

johnnego nie połamcie za mocno :decayed::kox: :kox:

z tego co wiadomo to chłopaczyna jeszcze w gorsecie lezy lub chodzi to tak strasznie jak przyjedzie to nie bedziemy mu chrztu robic
Opublikowano
  • Autor

w tym Poźku to jest odrobina człowieczeństwa

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: jakoś dziwnie życzliwy jesteś :tongue4: :tongue4: :tongue4:

może Evką będzie chciał się karnąć :naughty:
Opublikowano

w tym Poźku to jest odrobina człowieczeństwa

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: jakoś dziwnie życzliwy jesteś :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Spokojnie, przecież napisałem, że to tylko chwilowa myśl.. :tongue4::decayed:

Opublikowano

johnnego nie połamcie za mocno :decayed::kox: :kox:

z tego co wiadomo to chłopaczyna jeszcze w gorsecie lezy lub chodzi to tak strasznie jak przyjedzie to nie bedziemy mu chrztu robic

jeszcze na ełu sobie pójdzie z Adrianem rozkręcać spoty :kox:

Opublikowano

ok spadam narka , 1000 sie zbliza i Brynia1 z Lisicą :naughty:

Opublikowano

w tym Poźku to jest odrobina człowieczeństwa

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: jakoś dziwnie życzliwy jesteś :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Spokojnie, przecież napisałem, że to tylko chwilowa myśl.. :tongue4::decayed:

uff to dobrze, bo już zaczynałem się o ciebie martwić :kox: :kox:

znaczy nadal jesteś moim i wszystkich klubowych mężatek ulubieńcem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wszystkich klubowych mężatek ulubieńcem :naughty

:slina:
Opublikowano
  • Autor

wszystkich klubowych mężatek ulubieńcem :naughty

:slina:

co twoja go nie lubi :naughty:
Opublikowano

uff to dobrze, bo już zaczynałem się o ciebie martwić :kox: :kox:

znaczy nadal jesteś moim i wszystkich klubowych mężatek ulubieńcem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Hmm, musisz zapytać tych mężatek. :tongue4::decayed:

EDIT: Jestem też ulubieńcem Asi - ona jest panną. :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.