Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, dzięki, ale okazało się, że nie było tylko świateł mijania, bo... spaliły się dwie żarówki.. :D Już naprawione. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dwie naraz? Moze jakaś zworka poszła :naughty:

Nie wiem. :co: Ale już jest dobrze. :th:

Opublikowano

Ale miales szczescie:D

Opublikowano

Witajcie właśnie sprzedałem A3 i mam nadzieję że już teraz będę mógł wrócić do A4 :D[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 17:56_________________________________________________i najważniejsze kupię euro w dobrej cenie:)

Opublikowano

narazie ti nie jest dobra bo jest wiecej niz 4 jak bedzie mniej to bedzie dobra cena za euro , to ja jak golfa kupowalem to 4,07 bylo w wakacje

Opublikowano

no wiem wiem że teraz nie jest dobra ale co ja na to poradzę mus to mus:/

nieraz ludzie zjeżdżają wiec wiadomo ja dam mu więcej niż kantor a on mi proste:)

Opublikowano

Pracujecie jutro? :rolleyes:

Opublikowano

narazie ti nie jest dobra bo jest wiecej niz 4 jak bedzie mniej to bedzie dobra cena za euro , to ja jak golfa kupowalem to 4,07 bylo w wakacje

Czy Ty zawsze tak musisz cwaniakowac?

No i mamy kolejną kochającą się parę. :D

Opublikowano
  • Autor

narazie ti nie jest dobra bo jest wiecej niz 4 jak bedzie mniej to bedzie dobra cena za euro , to ja jak golfa kupowalem to 4,07 bylo w wakacje

Czy Ty zawsze tak musisz cwaniakowac?

nie podpalaj ... :angry:
Opublikowano

qr** napisałem kolesiowi ze biorę od niego fele

a ten debil k**wa mnie olal i je puścił dziś za 1800

za qr** 19 calowe koła bbs ch z oponami :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 21:38_________________________________________________ide sie najebac :beer1: :decayed:

Opublikowano

nie podpalaj ... :angry:

Trzeba Poziomke na niego nasłać. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie podpalaj ... :angry:

Trzeba Poziomke na niego nasłać. :decayed:

fakt...

człowiek jakis nerwowy jest, albo nie może albo mu żona nie ... :naughty:

Opublikowano

fakt...

człowiek jakis nerwowy jest, albo nie może albo mu żona nie ... :naughty:

Człowiek widmo, a już szarżuje.. :gwizdanie:

To nawet wujo, którego jeszcze nikt nigdy nie widział tak się nie zachowuje. :decayed:

Opublikowano

To nawet wujo, którego jeszcze nikt nigdy nie widział tak się nie zachowuje. :decayed

ja zawsze jestem grzeczny, chyba ze mnie ktos wqrwi jak ten od felg.. i sie mu głupio zrobiło i chyba bede miał ja te 19 :evil:

Opublikowano

dostałem bana:D

Opublikowano

ja zawsze jestem grzeczny,

No jesteś grzeczny, ale kiedy w końcu przywitasz się na żywo ze wszystkimi? :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 22:21_________________________________________________

dostałem bana:D

Na eu? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie podpalaj ...

Ty, no kolesiowi wydaje się że opierd.olił wszystkie rozumy świata, nie widzisz tego?

możesz tak uważać, ale po co jakieś j**nięte komentarze (zachowaj je dla siebie) :disgust:
Opublikowano

ty jonny a co tobie nie pasi :lol1:

Opublikowano
  • Autor

bedzie walka kogutów :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.