Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich ziomali.

w piątek się spotykacie chciałem wpaść do akurat jestem w tych okolicach

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich ziomali.

w piątek się spotykacie chciałem wpaść do akurat jestem w tych okolicach

jak widać w podwieszonym poście Bryni :cool1:

chyba przesadziłem ale nie mogłem sie oprzeć jak je zobaczyłem, rozmiar przerósł moje oczekiwania :evil: :evil: :evil:

zdjcie0347.jpg

Opublikowano

ale bsydkie koła :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ale bsydkie koła :gwizdanie: :gwizdanie:

co sie komu.. :gwizdanie:

Opublikowano

ale dywanik :kox: [;

Opublikowano

Wuju oj bedzie twardo , mialem o 2 rozmiary mniejsze i bylo twardo , dupcie wytrzesie

d0135ef7cec02039m.jpg

593f08ad0e6db47am.jpg

9a65da42b16db28fm.jpg

7dafca9530637c1dm.jpg

Fajny masz wzór tej felgi swojej

Opublikowano

zdjcie0347.jpg

rewelacyjne kółka...B6 wygląda na nich kozacko, tylko trzeba ładną glebę zapodać z minus 30mm :good:

Opublikowano

zdjcie0347.jpg

rewelacyjne kółka...B6 wygląda na nich kozacko, tylko trzeba ładną glebę zapodać z minus 30mm :good:

brynia1 bedzie mial do obnizenia caly zestaw , jak w koncu sobie zalozy orginał
Opublikowano

ale dywanik :kox: [;

zajebiaszczy :polew:

Wuju oj bedzie twardo , mialem o rozmiar mniejsze i bylo twardo , dupcie wytrzesie

Fajny masz wzór tej felgi swojej

kompromisem miała byc 18

ale ze jak jechać to po bandzie to jest 19 :evil: (trochę sie przeraziłem jak zobaczyłem na żywo jakie to bydle :kox:)

marzyły mi sie BBS CH i wzorek bardzo mi odpowiada co prawda to nie LM ale do tego to juz mega gleba musi być :cool1:

rewelacyjne kółka...B6 wygląda na nich kozacko, tylko trzeba ładną glebę zapodać z minus 30mm :good:

1BE może ogarnie u Trzenia to w sedanie nieźle sie komponuje (1BE +19) :evil:

a jak będzie mało to sie nagwintuje na wiosnę :guma:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 19:13_________________________________________________

brynia1 bedzie mial do obnizenia caly zestaw , jak w koncu sobie zalozy orginał

brynia1 ma chyba -60 z przodu a z tylu to nie wiem

jak dla mnie to trochę za duzo :gwizdanie:

Opublikowano

mcm, jak film? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mcm, jak film? :wink4:

:good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 21:33_________________________________________________wujek ten gościu ma chyba takie fele na B6

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/kenoix-u31872.html

Opublikowano
  • Autor

W profilu ma wpisane B7, ale to prawie to samo :naughty:

awatarek ma kórwa B6 z tymi felami :disgust:
Opublikowano

a ja byłem dziś na Rwersie:P

Opublikowano

bedziesz mial fajnie:D[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 23:59_________________________________________________zief czas spać i jutro do roboty;/

Opublikowano

jeszcze tylko s-line'a musze na wiosnę skompletować,szybki i c*p@ :kox:

gdzie w radomiu jest jakiś szrot czy cos, gdzie dostane 5 śrub ori audi z dziurami?

Opublikowano

jakich śrub?:>

Opublikowano

jakich śrub?:>

normalnych ori od a4, bo na 1 kole mam od pasata jakieś hujowe bo moje sie obrobiły :wallbash:

Opublikowano

jakich śrub?:>

normalnych ori od a4, bo na 1 kole mam od pasata jakieś hujowe bo moje sie obrobiły :wallbash:

:zemdlal:

Opublikowano
  • Autor

jakich śrub?:>

normalnych ori od a4, bo na 1 kole mam od pasata jakieś hujowe bo moje sie obrobiły :wallbash:

to czym ty to odkręcałeś, kombinerkami :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.