Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czym się trułeś tym się lecz wujek :naughty::wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czytałem posty wstecz :decayed: Tomaszek bronił mnie przed Banem :kox:

Opublikowano
  • Autor

a za co mieli cię zbanować :mysli:

że jesteś na EU, :gwizdanie:

nie u nas takie numery :)

Opublikowano

czym się trułeś tym się lecz wujek :naughty::wink4:

nie strułem tylko przeziębiłem gardło.. nie potrzebnie lodu dorzucałem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

czym się trułeś tym się lecz wujek :naughty::wink4:

nie strułem tylko przeziębiłem gardło.. nie potrzebnie lodu dorzucałem :gwizdanie:

bez lodu nie ma picia :naughty:
Opublikowano

ej a ten Adrian to był ten kolo co miał swoje zdjęcia w avatarze ? jakoś tam matracki ?

Poziek juz przed zlotem musiał coś pić że mnie nie pamięta... :decayed:

Co to za forum to Eu jak nawet RFSU tam nie mają o spotach radomskich nie wspomnę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ej a ten Adrian to był ten kolo co miał swoje zdjęcia w avatarze ? jakoś tam matracki ?

Poziek juz przed zlotem musiał coś pić że mnie nie pamięta... :decayed:

Poziomka to nawet nie wie jak sam wygląda :polew:
Opublikowano

To mu przypomnimy :kox: osobnik duszący Brynie to POZIOMKA

GeoVita%20Pi%C5%82a%20107.jpg

Opublikowano
  • Autor

jaka piękna para :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ta "piękny" cudny chłoptaś :polew:

Opublikowano

bez lodu nie ma picia :naughty

:tongue4:

kostki sa :kox:

Opublikowano

hej ja już się wypiłem:P

Tam nie ma chyba nikogo z Radomia :thumbdown: A ja chciałem zakręcić wspólne spoty :decayed:

no spoko ale nim zacząłeś gadać w naszym imieniu mogłeś z nami o tym pogadać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

(tylko tyle chciałem podsumować ;D)

Opublikowano
  • Autor

hej ja już się wypiłem:P

Tam nie ma chyba nikogo z Radomia :thumbdown: A ja chciałem zakręcić wspólne spoty :decayed:

no spoko ale nim zacząłeś gadać w naszym imieniu mogłeś z nami o tym pogadać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

(tylko tyle chciałem podsumować ;D)

oZiU nie politykuj :naughty:
Opublikowano

ok już nie będę :P

Opublikowano

jonny to niech lepiej szybko zdrowieje i wyjdzie z tego domu, bo już mu korba wali... :closed:

Adrian, wszystko ok. :th:

Opublikowano

hej ja już się wypiłem:P

Tam nie ma chyba nikogo z Radomia :thumbdown: A ja chciałem zakręcić wspólne spoty :decayed:

no spoko ale nim zacząłeś gadać w naszym imieniu mogłeś z nami o tym pogadać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

(tylko tyle chciałem podsumować ;D)

Ozix nie raz wpada ktoś nieznajomy sąd wiesz ze nie jest z Eu ?

I co miał być coś przeciwko gdyby ktoś od nich wpadł podejrzewam że jak każdym kto wpadnie wypilibyśmy po piwie i na tym by sie skończyło... wielkie mi rzeczy...

Tak tomek fura już śmiga więc wszystko wraca na dobrą drogę :decayed:

tylko kasy wpie...liłem w ten remont ale teraz już kasa nie ważna doła miałem jak patrzyłem na ten rozbity samochód :thumbdown:

Opublikowano

Adrian mnie np troche zdenerwowało że trochę się wypowiadałeś w moim imieniu... ale nie chce mi sie o tym gadac...

Opublikowano
  • Autor

Adrian mnie np troche zdenerwowało że trochę się wypowiadałeś w moim imieniu... ale nie chce mi sie o tym gadac...

oZiU nie politykuj :naughty:
Opublikowano

Ozio nie lubi tych EU -hehehe -

Opublikowano

Adrian mnie np troche zdenerwowało że trochę się wypowiadałeś w moim imieniu... ale nie chce mi sie o tym gadac...

Aj tam Oziu to EU nie jest warte naszych sporów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.