Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis u mnie była Brynia1[;

też w sprawie laski :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: ale ciekawe czy czystym autem :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:zemdlal:

mokom, fajna Tojotka. Byłeś na zachodzie na zakupach?

Opublikowano

zief[; pierd[; czesc[;

Opublikowano

:zemdlal:

mokom, fajna Tojotka. Byłeś na zachodzie na zakupach?

czesc

Tomaszu byłem byłem... co prawda plan był by kupić A4 jednak lipa po całości i wziąłem toyotke ale to chwilowo tylko:) choć nie powiem podoba mi się i spalanie małe:)

Opublikowano

Tomaszu byłem byłem... co prawda plan był by kupić A4 jednak lipa po całości i wziąłem toyotke ale to chwilowo tylko:) choć nie powiem podoba mi się i spalanie małe:)

To są dobre samochody, więc wcale bym się nie zdziwił jakbyś ją sobie zostawił. Poza tym ładna jest. :wink4: To jest D4D, tak?

Opublikowano

toyotki dobre sa.. ale audi to audi :decayed:

Opublikowano

tak d4d ale nie zostawię za droga niestety jak dla mnie:)

Opublikowano

a zainteresowanie masz[;?

Opublikowano

siema

Opublikowano
  • Autor

a zainteresowanie masz[;?:

takim samochodem będzie i szybko powinna się sprzedać :)
Opublikowano

wczoraj wystawiłem w takim stanie jak jest i miałem już parę telefonów więc jakieś jest natomiast jutro wstawiam ją do blacharzy itd więc będe sprzedawał póżniej już zrobioną

Opublikowano

wczoraj wystawiłem w takim stanie jak jest i miałem już parę telefonów więc jakieś jest natomiast jutro wstawiam ją do blacharzy itd więc będe sprzedawał póżniej już zrobioną

Zrób dokładne zdjęcia, żeby później pokazać co było..[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 07:46_________________________________________________Znacie jakiegoś dobrego lakiernika, który mi przyjmie busa do pomalowania?

Opublikowano
  • Autor
:bry: i :siema:
Opublikowano

wczoraj wystawiłem w takim stanie jak jest i miałem już parę telefonów więc jakieś jest natomiast jutro wstawiam ją do blacharzy itd więc będe sprzedawał póżniej już zrobioną

Zrób dokładne zdjęcia, żeby później pokazać co było..[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 07:46_________________________________________________Znacie jakiegoś dobrego lakiernika, który mi przyjmie busa do pomalowania?

jak wysokii ten bus, jaki model????

Opublikowano

zief!

Opublikowano

Brynia, powiedz Łukaszowi, że zaliczyliśmy prawie cały tor off roadowy na Koniówce. Straty są takie, że skrzywiłem jedną rurę i chyba przegub poleciał, bo cuś stuka, ale warto było. Adrenalina taka jak w Ułężu. :kox:

Mowa o niepozornym aucie - Hyundai Starex 4wd, kudłaty wie o co chodzi... :wink4: Szkoda, że nie miałem aparatu, bo Startrek po kilku wodowaniach wygląda kozacko i śmierdzi mułem. :D

BTW, kudłaty, jutro zaprowadzam auto do blacharza i myślę, że w przyszłym tyg. będę mógł przyjechać do Ciebie. :th:

Opublikowano

Brynia, powiedz Łukaszowi, że zaliczyliśmy prawie cały tor off roadowy na Koniówce. Straty są takie, że skrzywiłem jedną rurę i chyba przegub poleciał, bo cuś stuka, ale warto było. Adrenalina taka jak w Ułężu. :kox:

Mowa o niepozornym aucie - Hyundai Starex 4wd, kudłaty wie o co chodzi... :wink4: Szkoda, że nie miałem aparatu, bo Startrek po kilku wodowaniach wygląda kozacko i śmierdzi mułem. :D

BTW, kudłaty, jutro zaprowadzam auto do blacharza i myślę, że w przyszłym tyg. będę mógł przyjechać do Ciebie. :th:

spoko czekam z niecierpliwością

Opublikowano

Tomaszu a co z z autem Ci sie stało??:<

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.