Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

jak na chwile obecną pozostaje przy starych zegarach ze względu na ori przebieg który cieszy oko dlatego to dokupiłem, w pon albo dzisiaj podjadę i zapytam:hi:

Kwinto69 , w dzisiejszych czasach ustawić przebieg w liczniku na taki jaki się chce to żaden problem:wink: szukaj zegarów z pełnym fisem i działaj:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Podejrzana? będzie włożony "bogatszy" licznik więc to tylko wyjdzie na "+" dla potencjalnego nabywcy,nikt tu nie mówi o ukrywaniu tego faktu:naughty:

Stare zegary zostawiasz żeby nie było niedomówień i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porównuję to do np. Przerysowanego elementu lakieru... Niby chciałbyś pomalować, ale lrzy sprzedaży, jak dobrze nie udokumentujesz to powiedzą Ci, że po dzwonie... Tylko o to mi chodzi... Chcesz kwinto? Rób, ale tak aby nikt Ci nie zarzucił, że coś jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjadę do nich zobaczę ile zaśpiewają

wiem fis piękna sprawa,

dzisiaj już miałem piękny wjazd w zderzak przedni ale oczywiście odpuściłem mu, a już by był zakupowany polift ze spryskami pod bixy :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porównuję to do np. Przerysowanego elementu lakieru... Niby chciałbyś pomalować, ale lrzy sprzedaży, jak dobrze nie udokumentujesz to powiedzą Ci, że po dzwonie... Tylko o to mi chodzi...

niby tak, ale...auto kolegi to nie oszukujmy się,stare B5 któremu raczej nie zaszkodzi wymodzenie czegoś fajniejszego niż było w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmiania faktu, że jak rozkodujesz vin to będzie podejrzana zamiana licznika

Kiedyś przy sprzedaży...

no co ty heheheh rozkodowac vin to moze by sie komus chciało w aucie za 50 tys a nie w starej b5 1.8 ktorej wartosc podejrzewam jest z 5-7 tys -to tylko na plus jak ktos wymienił stary zegar i ma sie z fisem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw świeczki zrobie na bixa, przypuszczam że jak bym miał wcześniej fisa to by mnie to od razu osłabiły te zegarki:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw świeczki zrobie na bixa, przypuszczam że jak bym miał wcześniej fisa to by mnie to od razu osłabiły te zegarki:whistling:

napisz po polsku bo cieżko cię zrozumieć co wyżej napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na myśli to że może upoluje jednak na delikatna stłuczke zderzak to zakupie ze spryskiwaczami a wtedy bixenony bym zarzucił, jak na razie mody wewnętrzne na ten rok to połka z głośnikami bo mam taka dziwna wersje :doh:że tylko przód gra i ten termometr podjadę we wtorek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ori bete ale zamieniłem na pionieer deh 4000 ub zostało mi z poprzedniego auta, a głośników nie ma w tylnych drzwiach ani w półce Samochód wziąłem w oryginale [h=1][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie masz głośników w półce? często tak jest,że po zmianie radia na nie ori trzeba dołożyć taki konwerter bo inaczej gra tylko przód:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oblukaj półkę od str bagażnika, bo coś mi się nie chce wierzyć żeby w audi z oszczędności wsadzili tylko 2 głośniki , toż to nie żuk do c**ja:kox:

chyba że ktoś po prostu zajumał i nie masz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz klimy nie ma to i moze glosników tez , choć znaleźć taką audi a4b5 bez klimy to trzeba sie postarać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak głośników nie ma i nie było :facepalm:

ewentualnie w kodach zaraz zobacze

coś takiego mam 8RE = cztery głośniki (pasywne) :dziura:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

wiesz klimy nie ma to i moze glosników tez , choć znaleźć taką audi a4b5 bez klimy to trzeba sie postarać

to nie ja ją znalazłem tylko ona mnie :)

a tak na serio historia auta znana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...