Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Kali z Motorem Lublin pamiętam że to nie byli za bardzo lubiani masz tu linka Radomiak kontra Motor. Historia pojedynków - Radomiak.com.pl

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Głośniki w półce już są :banan:

radomiak nawet wygrał,

Kwinto, pokaż foty, jakie głosniki tam pakujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Kudłaty

Niestety ale bosa nie miał nikt

Bez fajerwerków nokia typowe oooo w półkę jeden nawet trzeszczy około 40 db, ale bardziej jestem zadowolony że półkę jak rezałem to nie spieprzyłem jej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Kudłaty

Niestety ale bosa nie miał nikt

Bez fajerwerków nokia typowe oooo w półkę jeden nawet trzeszczy około 40 db, ale bardziej jestem zadowolony że półkę jak rezałem to nie spieprzyłem jej...

jest na forum do sprzedania bose z avanta, jakby troche porzezac i poswięcić miejsce w bagażniku to moze i by sie dało, ewntualnie montowac głosnik z półki od b6 sedana i mały wzmacniacz do niego, najlepiej radio z sub out, i wtedy gitara:banan:, może i nawet taki głosnik bym miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baśka jest dobra. :decayed:


Od kilku dni w Radomiu nie ma wiatru, a od kilku godzin jest taka mgła, że nic nie widać i nie ma czym oddychać. Takiego smogu w Radomiu jeszcze nie widziałem. Gryzie w gardło. Młody też coś charczy przez sen. Nie da rady otworzyć okna, bo wali spalinami. Pierwszy raz widzę takie zjawisko. :kwasny:

zdj_cie_1.jpg

zdj_cie.jpg

Nie przeszkadzały mi takie rzeczy dopóki mi się syn nie urodził. Teraz czekam na wiatr jak na zbawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie utrzyma się do południa albo lepiej, zerwałem się rano o 6 bo myślałem że mam na 8 a mam na 13 mało brakowało a mieli by ze mnie bekę :facepalm::whistling:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:25 ----------

Audi A4 1.9TDI Super Stan z Niemiec DIESEL śliczne (2784600288) - motoAllegro

za swojego w takim razie powinienem wołać ze 30 kafli jak mam na blacie 61 tyśkm :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w tvn mowili o takim smogu tylko ze w Krakowie, ktory przekracza momentami nawet 400% normy :facepalm:

Wbrew pozorom Kraków jest najbardziej zanieczyszczonym miastem w Polsce. Tam normy stężenia trujących gazów i pyłów przekraczane są przez ~200 dni w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doj**ał : Bag:

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 11:47 ----------

przed GSem zdrowo skasował b 5 avanta pickapem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak nad tym wypadkiem rozczulacie? Czy ten wypadek jest inny niż cała masa wszystkich wypadków? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to :audi::a4fan:

Wyklepie się i za dwa tygodnie w Słomczynie strzeli se ktoś nowe nie bite na świnta :polew:

zajeb...y prezent pod choinke(nic tylko rezac):polew::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...