Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna, zostawiłem samochód w jakimś szczerym polu. Podobno tam jest ulica Błękitna czy jakoś tak. Czy ktoś wie jak tam trafić? Potrzebuję się dostać po woza... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wpuszczają z rowerami,zwierzetami...[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 11:20_________________________________________________Skaryszewska jest przejezdna?, bo musze jeszcze po znajomą podjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. ;( Ten sam samolot SU-27 na pokazach na Ukrainie wpadł w tłum ludzi. Piloci się katapultowali, ale dostali za to więzienie.. Tym razem piloci podobno ratowali pobliskie zabudowania.

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 22:11_________________________________________________Swoją drogą to byłem dziś na izbie przyjęć u kolegi i widziałem jak eRka przywiozła rodzinę z wypadku samochodowego. Straszny widok. Na drogach dzisiaj to dopiero jest tragedia.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż żałuję, że wczoraj żartowaliśmy "że może coś spadnie" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie macie szczęścia z tym "ejrszoł" w Radomiu :mysli:

To prawda, dwa razy pod rząd. :kwasny: Ciekawe gdzie zrobią następne pokazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra na drogach. Co prawda z Radomia do Warszawy jechałem 1,5h ale tylko dlatego ze jednośladem. Brynia :buziak:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 22:40_________________________________________________aaa, świat jest mały :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra na drogach. Co prawda z Radomia do Warszawy jechałem 1,5h ale tylko dlatego ze jednośladem. Brynia :buziak:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 22:40_________________________________________________aaa, świat jest mały :kox:

Masakra to mało powiedziane. Ja bym powiedział istna apokalipsa. Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie widziałem.

Obwodnica dla Radomia!!!

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, świat jest mały :kox:

Oj mały oj mały :decayed: Żeby u Bryni w domu rodzina się spotykała i jeszcze mało brakowało, a zostałbym osądzony za odbijanie dziewczyny mojemu kumplowi :decayed:

Ja do Lublina omijałem korek przed Zwoleniem przez las :decayed: Tak mnie ładnie garmin poprowadził, że aż się sam zdziwiłem, że on takie drogi zna :blink: Ale jakąś godzine stania w korku zaoszczędziłem :)

Tragedia z tymi wypadkami na Air show w Radomiu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się załapałem na korek w kierunku Radomia od Lublina. Później nawet nie mogłem zawrócić, bo w drugą stronę też był korek. :kwasny: Tak czy siak musieliśmy jechać po kolegę. A później znajomych z Lublina wyprowadziłem przez Kozienice.

rafalekx, widziałem Twoje auto u Bryni. Szkłoda, że się nie poznaliśmy.. :wink4:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 10:24_________________________________________________pany, potrzebuje zvagowac ojcowego pasiata. Pomoze ktos wieczorem? Zacial sie immo i nie mozna odpalic. Odpinanie baterii nie pomaga. Sprobuje jeszcze zapasowym kluczykiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx, widziałem Twoje auto u Bryni. Szkłoda, że się nie poznaliśmy.. :wink4:

A co tam oglądać... :decayed: zwykły klekocik :rolleyes: Twoja to pewnie była ta cytrynka? :wink4: Tak myślałem :)

A poza tym droga dojazdowa do Aneczki jest taka "wspaniała", że nawet przy 5-10 km/h co chwila osłona pod silnikiem dobijała do tego błota ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym droga dojazdowa do Aneczki jest taka "wspaniała", że nawet przy 5-10 km/h co chwila osłona pod silnikiem dobijała do tego błota ;(

M.in. za to cenię swoją Cytrynę. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...