Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

a tu pupa, wcale sie nie poprawiło, wrecz sie pogorszyło, teraz nawet 50 na godz nie dam rady jechać,.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________niema, jak jechałem tak na próbe po czyszczeniu, gaz do dechy, max 2.5 tys obr wiecej nie idzie, a błedy żadne sie nie zapisują,.

cewka zpałnowa ...

w dajzlu :cool1::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

a tu pupa, wcale sie nie poprawiło, wrecz sie pogorszyło, teraz nawet 50 na godz nie dam rady jechać,.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________niema, jak jechałem tak na próbe po czyszczeniu, gaz do dechy, max 2.5 tys obr wiecej nie idzie, a błedy żadne sie nie zapisują,.

z tymi obrotami to ja tak miałem jak mi się "przewody" podciśnienia naderwały ;> Czy coś takiego takie wężyki z materiałem jakimś na zewnątrz :mysli: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przejrzenia przewody sterowania turbiną, zaworek i czujnik ciśnienia doładowania trzeba by sprawdzić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak :polew::wink4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:41_________________________________________________mcm jak cytujesz to z imotkami :naughty:

przepraszam Was za moje ,,rady" ale mi się nudzi zajebiaszczo w tym hotelu

to trzeba było kogoś z nas zabrać ze sobą :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu pupa, wcale sie nie poprawiło, wrecz sie pogorszyło, teraz nawet 50 na godz nie dam rady jechać,.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________niema, jak jechałem tak na próbe po czyszczeniu, gaz do dechy, max 2.5 tys obr wiecej nie idzie, a błedy żadne sie nie zapisują,.

z tymi obrotami to ja tak miałem jak mi się "przewody" podciśnienia naderwały ;> Czy coś takiego takie wężyki z materiałem jakimś na zewnątrz :mysli: :mysli:

wszystko sprawdzone, szczelne sa, jak zdejme ze sztangi to sie cofa jak założe to moment sztanga idzie tam gdzie powinna, jednoczesnie jak jest zciągniety wężyk ze sztangi to turbo wtedy ma max cisnienie, a nawet wtedy jak dodam gazu to na cisnieniu w laptopie nic sie nie zmienia,.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________

do przejrzenia przewody sterowania turbiną, zaworek i czujnik ciśnienia doładowania trzeba by sprawdzić :mysli:

podkładałem drugie od innego auta, takie same objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz skąd turabawkę podmienić do sprawdzenia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz skąd turabawkę podmienić do sprawdzenia :mysli:

tez o tym myslałem, ten koles co mi dawał te zaworki ma od jakiegoś angola częsci i z tego co wspominał turbo mu jeszcze zostało[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:49_________________________________________________

a jak :polew::wink4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:41_________________________________________________mcm jak cytujesz to z imotkami :naughty:

przepraszam Was za moje ,,rady" ale mi się nudzi zajebiaszczo w tym hotelu

to trzeba było kogoś z nas zabrać ze sobą :gwizdanie: :gwizdanie:

no tak, na drugi raz trzeba się nad tym zastanowić

jeszcze ,,sąsiedzi" za ścianą szaleją.....qzwa nie wytrzymam

sorki ale nie jestem na bieżąco, Brynia gdzie ty teraz jesteś, i do tego sama????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak :polew::wink4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:41_________________________________________________mcm jak cytujesz to z imotkami :naughty:

przepraszam Was za moje ,,rady" ale mi się nudzi zajebiaszczo w tym hotelu

to trzeba było kogoś z nas zabrać ze sobą :gwizdanie: :gwizdanie:

no tak, na drugi raz trzeba się nad tym zastanowić

jeszcze ,,sąsiedzi" za ścianą szaleją.....qzwa nie wytrzymam

:sexinbed: :sexinbed: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:51_________________________________________________Robert , a na wolnych obrotach silnik pracuje normalnie i normalnie odpala :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:53_________________________________________________o kurcze to daleko, no i jak tam jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ruskie się pier...ą za ścianą :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... peryferje miasta i lotnisko- syf totalny :sick3:

no to szczęście że wylądowałaś ... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w St. Petersburgu, a sama bo jestem służbowo

Oziu no nie wiem- bo na razie smichy-chichy ale jak to sie skończy za scianą - moze i tak :sexinbed:

czemu do mnie;D?? JAkaś aluzja ?:P no jakbym tam był to może bym się i ja załapał na małe conieco :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... peryferje miasta i lotnisko- syf totalny :sick3:

no to szczęście że wylądowałaś ... :gwizdanie:

qzwa a daj spokój - przy lądowaniu telepało jak malo kiedy - myslałam że oszaleje ...i jeszcze musze wrócic :gwizdanie: a ostatnio mam awersje do latania

a w przyszłym tygodniu znowu samolot ;(

oj ale tym razem na wakacje ;> mój kolega leci w tym tygodniu do Tunezji :>[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________a ja wakacje spędzę u Bryni jako ogrodnik :kox: :kox: będę popitalał w samych ogrodniczkach :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 23:02_________________________________________________

wystarczy zebys zszedł na dół do baru i na bank byś się załapał- chodzi tu,,tego" do wyboru do koloru

no ale Królowa jest tylko jedna :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu etat ogrodnika u mnie masz :kox: :kox: :kox:

w piatek po południu jest trawa do koszenia :rolleyes:

kosiarkę zapewniam , zeby nie było :gwizdanie:

... a Ogrodniczki ?? :mysli:

bedziesz robił bez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu etat ogrodnika u mnie masz :kox: :kox: :kox:

w piatek po południu jest trawa do koszenia :rolleyes:

kosiarkę zapewniam , zeby nie było :gwizdanie:

... a Ogrodniczki ?? :mysli:

bedziesz robił bez...

:good: jak nie będę musiał jechać w piątek do Poznania to bardzo chętnie :> u Bryni jest fajnie zawsze coś się przegryzie przepije :good:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 23:12_________________________________________________a mi się znowu wycieraczki zatarły :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekam dobranoc wszystkim,.

jutro znów walka z nieznajomymi objawami w moim aucie,.

pozdro for all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyprowadziłem swoją perełkę na spacer:

IMG_2699.JPG

Pojechałem nią do ASO BMW w Warszawie na okresowy przegląd:

IMG_2707.JPG

Pan serwisant tłumaczył mi, że mają akurat Żuka na warsztacie, ale w ramach wyjątku zerknął na moją niunię:

IMG_2712.JPG

Serwis nie wykazał żadnej patologii. Uradowany mogłem wrócić do domu.. boczkiem:

IMG_2719.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...