Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fotek narazie nie ma

zlepek narodowości

a Polski są najładniejsze ;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w ostatnim numerze national geographic jest artykul 69 najseksowniejszych miejsc na swiecie

to co opowiadali mi kumple, ktorzy byli w tajlandii i bangkoku przechodzi wszystko

Opublikowano

w ostatnim numerze national geographic jest artykul 69 najseksowniejszych miejsc na swiecie

to co opowiadali mi kumple, ktorzy byli w tajlandii i bangkoku przechodzi wszystko

tam to dopiero jest :kox: Korzeń a jak pogoda ;D?
Opublikowano

brzydko

cala noc padalo, 12 stopni, pochmurno, smutno

wieczorem jade nad niagare

Opublikowano

brzydko

cala noc padalo, 12 stopni, pochmurno, smutno

wieczorem jade nad niagare

To gdzie Ty teraz jesteś?? :mysli:

Opublikowano

mcm skąd wiesz że to Bryniowóz i skąd masz zdjecia ??

to nie jest Bryniowóz :tongue4:

skąd wiesz :tongue4:

widzę na fotkach ze nie jest :naughty:

Brynowa miała relingi w chromie :gwizdanie: mcm wkz?

Opublikowano

brzydko

cala noc padalo, 12 stopni, pochmurno, smutno

wieczorem jade nad niagare

To gdzie Ty teraz jesteś?? :mysli:

Connecticut :cool1:

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

brzydko

cala noc padalo, 12 stopni, pochmurno, smutno

wieczorem jade nad niagare

To gdzie Ty teraz jesteś?? :mysli:

Connecticut :cool1:

o :> A ma tam rodzinę :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

siemka

pusto tu dzisiaj strasznie ;(

cóż, ale zawsze, np Ja jestem :cool1:,

audica mi padła i szukam przyczyny, siedziałem z łachudrą cały dzien, a i tak nie jedzie, ciężko 50km/h osiągnąc, chyba turbo sie wysrało :wallbash:, znowu zresztą!!!

Opublikowano

dwa lata temu, własnie sie gwarancja skonczyła :P:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

błędy jakieś :?:

Opublikowano

błędów niema, kat jeszcze jest, przejechałem 80kkm,.

MCM, napisałem wątek w technicznym,.

pozdro

Opublikowano
  • Autor

intuicyjnie przy czarnym dymie to może być dziura w dolocie, przejrzałeś wszystkie węże :mysli:

Opublikowano

nic nie szumi, jutro jeszcze zajrzę od spodu

Opublikowano
  • Autor

może duża dziura i nie słychać

może jakaś opaska się gdzieś poluzowała, przejrzyj IC dokładnie

Opublikowano
  • Autor

toż to ciśnienie mu nie rośnie i dymi na czarno ...[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:30_________________________________________________ale kurde wydaje mi się że 575 by się pojawił :mysli:

Opublikowano

szkoda że nie mielismy kiedy zlogowac auta, tearz bym wiedział dokładnie jak to sie robi,.

cisnienie w dolocie sprawdzałem i Vagiem i łopatologicznie, po dodaniu gazu węże powinny byc napiete, a wrecz są zassane do srodka, tak jakby silnik zasysał wicej niż turbina podaje,.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:33_________________________________________________

toż to ciśnienie mu nie rośnie i dymi na czarno ...[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:30_________________________________________________ale kurde wydaje mi się że 575 by się pojawił :mysli:

575 kiedys sie pojawił jak geometria cie cieła, dziś wyczyściłem całą cześc gorącą, łopatki chodza az miło,.

myślałem że to było przyczyną,.

Opublikowano
  • Autor

i błędów żadnych nie ma :mysli:

Opublikowano

a tu d*pa, wcale sie nie poprawiło, wrecz sie pogorszyło, teraz nawet 50 na godz nie dam rady jechać,.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________niema, jak jechałem tak na próbe po czyszczeniu, gaz do dechy, max 2.5 tys obr wiecej nie idzie, a błedy żadne sie nie zapisują,.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.