Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale przekręt. Zmieni nick i wejdzie pod inną nazwą. Trzeba go jakoś ud***ć.

to go lukaszr udupi na AMEN :decayed:
Opublikowano

Ale przekręt. Zmieni nick i wejdzie pod inną nazwą. Trzeba go jakoś ud***ć.

to go lukaszr udupi na AMEN :decayed:

nic mu nie zrobi :gwizdanie:

Opublikowano

Mi pietro oddal kase na 2 dzien po przypadkowym spotkaniu, mysle z z Grzesiu trzeba by tak samo postapic cos niechce sie wypowiedziec na ten temat a byl na forum

Opublikowano

oo f*ck :polew: :polew: :polew:

napisałem mu PW że chcetnie wezme jak mi powie po ilu latach wysyłka :polew:

słuchajcie - gość mi na PW odpisał po minucie

cyt .." ale smieszne"

czyli żyje ..... jeszcze :naughty:

Opublikowano

Zablokowalem mu mozliwosc pisania czegkolwiek.

Opublikowano

Zablokowalem mu mozliwosc pisania czegkolwiek.

:good:
Opublikowano

czyli żyje ..... jeszcze :naughty:

nawet czyta ten temat :naughty:

Opublikowano

no nic

dajmy mu sie wytlumaczyc

Opublikowano

słuchajcie - gość mi na PW odpisał po minucie

cyt .." ale smieszne"

czyli żyje ..... jeszcze :naughty:

Skoro ma odwage tu wejsc i pisac dalej - to moze sytuacja z tego tematu sie w koncu wyjasni.[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 15:05_________________________________________________

Zablokowalem mu mozliwosc pisania czegkolwiek.

:good:

W kwestii wyjasnienia - to co napisze my musimy zaakceptowac zeby pojawilo sie na forum.

Jesli napisze jakies wyjasnienia, to sie pojawia. Bez obaw.

Opublikowano

ogloszenie zniknelo ... :mysli:

Opublikowano

no nic

dajmy mu sie wytlumaczyc

miał w pytke czasu żeby się wytłumaczyć - ode mnie dostałby co najwyżej soczystego kopa

Opublikowano

ogloszenie zniknelo ... :mysli:

Usunalem.

Niech najpierw wyjasni ta sprawe jesli ma zamiar cokolwiek tu jeszcze sprzedawac.

Opublikowano

atmosfera prawie jak przed ogloszeniem wynikow wyborow :)

Opublikowano

Cristoforo, Nosfer, Aydaho, wustyle, Nosb, Buba, grzesiekA4, oZiX, Dibo, bigos_s, Peter, Pulpit, Piechol (+ 1 Ukrytych) i 0 Gości przegląda ten wątek. - temat ma branie .... :naughty:

Opublikowano

Grzesiu , w naszej firmie potrzebują gościa do ściągania kasy , respektujesz? :decayed::naughty::kox:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 15:12_________________________________________________loco87, Buba, Trzeniu, Dibo, Aydaho, wustyle, Nosfer, grzesiekA4, oZiX, Pulpit, Nosb, bigos_s, Peter (+ 2 Ukrytych) :hi: :hi: :hi::kox:

Opublikowano

ogloszenie zniknelo ... :mysli:

Usunalem.

Niech najpierw wyjasni ta sprawe jesli ma zamiar cokolwiek tu jeszcze sprzedawac.

:good:

Opublikowano

hah temat ma branie jak mloda ladna panna zaczynajac pracowac w zawodzie kolo Eseven :)

bez jaj panowie ja i rtocki jestesmy oszukani! :gwizdanie:

:)

Opublikowano

Kupujesz jarzma, navi otwierasz paczkę a tu: grubas.jpg Zonk :polew: :polew:

_________________________________________________

Grzesiu , w naszej firmie potrzebują gościa do ściągania kasy , respektujesz? :decayed::naughty::kox:

W firmie pakującej orzeszki ziemne w łupiny potrzebujecie windykatora ? :polew: :polew:

Dobra sorry :ot:

Opublikowano

panowie prosze nie robić OT :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.