Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozwalona nieoznakowana Vectra


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 09:44_________________________________________________no i po co tak zapierdzielali ?? nie dostosowali prędkości do panujących warunków :!: Powinni mandat dostać !! :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te samochody nie nadają się do pościgów.A już szczególnie jeżeli chodzi o szybką jazdę w zakrętach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"podjęli pościg za kierowcą, który przekroczył obowiązującą na danym odcinku drogi prędkość"

nagrania pewnie żadnego nie ma, możliwe, że nikogo nie gonili

mandat za spowodowanie zagrożenia na drodze! :naughty:

i tak będą musieli za naprawę auta płacić :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nieoznakowany może łamać przepisy w pogoni za "piratem". Radiola na sygnale to owszem ale taki nieoznakowany jakie ma do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nieoznakowany może łamać przepisy w pogoni za "piratem". Radiola na sygnale to owszem ale taki nieoznakowany jakie ma do tego prawo.

coś gdzieś mi się obiło o uszy że nie może czy tam nie powinien ale tak robią zawsze :gwizdanie: :gwizdanie: przecie nie da Ci kogutów etc... jak zaczyna Cie gonić bo zwolnisz i będzie mógł sobie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"podjęli pościg za kierowcą, który przekroczył obowiązującą na danym odcinku drogi prędkość"

nagrania pewnie żadnego nie ma, możliwe, że nikogo nie gonili

mandat za spowodowanie zagrożenia na drodze! :naughty:

i tak będą musieli za naprawę auta płacić :kox:

oj chyba żadnej naprawy nie będzie :naughty: "Pewne jest natomiast, że słynne w powiecie Hrubieszowskim "sreberko" do służby już nie wróci. Samochód został kompletnie zniszczony."

z moich wyliczeń wychodzi że to już 3 rozwalona vectra, rozwalone były jeszcze 2 meganki i jedno mondeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś już był wątek o nieoznakowanych furach, i ktoś wrzucił temat że jakiś policjant stracił uprawnienia , bo koleś sie z nim sądził , że nie mając koguta auto łamie tak samo przepisy jak ścigant przed nimi. i powinni natychmiast włączać koguty a nie czekać aż uzbiera sie ładna ilość ptk. :hi:

odpukać , mnie nigdy nie capli na video , ale jak co to mam zamiar tak samo sprawe załatwić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baaaardzo dobrze, ale niewiem poco im 250 kucy skoro mają napęd na jedną oś :tongue4:

keżor a wiesz coś na temat nieoznakowanego A3 które się kręci po naszych okolicach???

podobno to te A3 które jeździło po wiśle/ustroniu ale nic więcej nie wiem na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno to te A3 które jeździło po wiśle/ustroniu ale nic więcej nie wiem na ten temat...

Ustroń to u mnie, a o A3 pierwsze słyszę. Wiem tylko o czarnej, granatowej i srebrnej Vectrze.

W Harbutowicach w okolicach CPNu czasami Brava (chyba bordowa) rozłoży trójnogiego bandytę...a pod Mokate odbiera się zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nieoznakowany może łamać przepisy w pogoni za "piratem". Radiola na sygnale to owszem ale taki nieoznakowany jakie ma do tego prawo.

tylko jeżeli ma włączone koguty...jeżeli nie ma włączonych to nie jest pojazdem uprzywilejowanym i nie ma prawa łamać przepisów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARiOLiNi no podobno tam taka jeździła, ale jak mówię tak tylko kierowcy mówili, sam się zdziwiłem że gliny w A3? no ale cóż, podobno u mnie w mieście ktoś ich właśnie widział w A3...

sam się jeszcze okazji przekonać nie miałem :polew:

czyli jeśli mnie tajniaki nagrają to wsiadam i odrazu dyskusja na temat tego kiedy włączyli koguta... :decayed: ale czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baaaardzo dobrze, ale niewiem poco im 250 kucy skoro mają napęd na jedną oś :tongue4:

w nowym Focusie RS podejrzwam ze sie sprawdza :naughty: :naughty: a tam jest 300km, Ale oplowi daleko do handlingu FORDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie złapali z 2lata temu ale czekali dlugo az sie rozpedze dopiero wlaczyli swiatelka :>

mnie nie tak dawno ale ten sam schemat dzialania... Rozpedzalem sie jechali chwile blisko mnie jak zwalnialem potem znow i tak przez 10-15min jechali za mna wszystko nagrywajac dopiero jak poszedlem po flance i przekroczylem 190 i podwojna ciagla(mimo ze wczesniej kilka razy mialem 180) pojawily sie swiecidelka i zrobilo mi sie goraco. Niestety jak wszedzie jednych prawo dotyczy innych mniej lub wcale. Z reguly staram sie pokornie i grzecznie zalatwiac sprawe wiec zarzucanie im ze rowniez lamali przepisy zostawie sobie na sytuacje bez wyjscia(moze troche popuszcza) co by nie pogarszac czegos co mozna uciszyc za 100 lub 200 zl :wink4: nie mam czasu i checi wojowac i wloczyc sie po sadach, sa fajniejsze rzeczy do robienia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nieoznakowany może łamać przepisy w pogoni za "piratem". Radiola na sygnale to owszem ale taki nieoznakowany jakie ma do tego prawo.

tylko jeżeli ma włączone koguty...jeżeli nie ma włączonych to nie jest pojazdem uprzywilejowanym i nie ma prawa łamać przepisów :wink4:

i w "uwaga pirat" przed kazdym zatrzymaniem sami lamia przepisy ? cos mi sie nie chce wierzyc ze pokazaliby to w tv :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechali chwile blisko mnie

Tylko czekam, aż mnie kiedyś będą podpuszczać, jak tylko siądą na zderzaku to wtedy porządnie sku... zahamuję.

Najwyżej dostanę mandat za "hamowanie w sposób powodujący zagrożenie bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienie" a sku... za spowodowanie kolizji przez nie zachowanie bezpiecznej odległości :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...