Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Odpięty przepływomierz a LPG


sikor81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, padł mi przepływomierz, chciałbym kupić nowy lecz mechanik stwierdził, żebym nie wymieniał skoro jeżdzę na gazie. Jak to powiedział - przepływomierz potrzebny Ci jest tylko przy benzynie, nie wiem na ile brać mam poważnie jego sugestię?

p.s. przepływka padła tydzień przed założeniem gazu, więc lpg nie jest niczemu winne, a jej brak powoduje ,że auto zrobiło sie mułoware -muszę wysoko go kręcić na obrotach żeby czuć przyśpieszenie, dodatkowo rano po odpaleniu autko nie reaguje na pedał gazu, musze wcisnąć sprzęgło dać mu obroty i wtedy pojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam auto też na gaz i jeśli coś się psuje to naprawiam to, i nie ważne co mówi mechanik auto ma byc sprawne 100% (równie dobrze można powiedzięc że jak chamulce w lewym kole są niesprawne to poco robic przeciesz jeszcze mamy 3 koła!)Wiec zrób co trzeba i śmigaj bez prolemów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, padł mi przepływomierz, chciałbym kupić nowy lecz mechanik stwierdził, żebym nie wymieniał skoro jeżdzę na gazie. Jak to powiedział - przepływomierz potrzebny Ci jest tylko przy benzynie, nie wiem na ile brać mam poważnie jego sugestię?

p.s. przepływka padła tydzień przed założeniem gazu, więc lpg nie jest niczemu winne, a jej brak powoduje ,że auto zrobiło sie mułoware -muszę wysoko go kręcić na obrotach żeby czuć przyśpieszenie, dodatkowo rano po odpaleniu autko nie reaguje na pedał gazu, musze wcisnąć sprzęgło dać mu obroty i wtedy pojade.

Witam.

Przepływomierz jest dodatkowym przyrządem pozwalającym na dokładniejsze ustalenie składu mieszanki.

Nie słuchaj się takiego mechanika,radzę zakup Ori przepływomierz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepływomierz to podstawa do mapy paliwa do której gaz się dostosowuje.ps mam taki na odsprzedanie jak coś to na pw>>>>> :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...