Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] W końcu wystawiam swoją furmankę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1daf68aae0ab672f.jpg

49afccad19a71ce4med.jpg

332d8fd78c215dbemed.jpg

c16a9cc3f4ec8446med.jpg

dc456f073d18fa6amed.jpg

f034985f077d2c01med.jpg

3102bc3a2d63e487med.jpg

d08e78a8dca0546cmed.jpg

650bdfa71c3eb23bmed.jpg

48bdf7cf352a54a8med.jpg%20

ecd0a2a089cbfa62med.jpg%20

5b30d0d043476240med.jpg%20

01afb1f923c19a02med.jpg

c2800894b453709emed.jpg%20

fd1bfaef28cd649emed.jpg%20

Opublikowano

Ładna niunia :lol: .

[ Dodano: 15-04-2007, 18:02 ]

Szkoda że nie Avant i V6 :evil: .

Opublikowano

ciekawe felgi, orginalny kolor :cool:

Opublikowano

no fajnutka :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

za***iście wyglada ! Czym ty ja czysciles? swieci sie jak psu jaja :)

Opublikowano

ładna :a4fan::wink:

Opublikowano

Bardzo ladna, a w szczegolnosci felgi...ciemny kolorek felg jest za***iście za***isty hehe:)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie.

Cholera wrzuciłem zdjęcia w małej rozdzielczości, kiepsko widać.

Pozniżej już w większej :

1daf68aae0ab672f.jpg

49afccad19a71ce4.jpg

c16a9cc3f4ec8446.jpg

dc456f073d18fa6a.jpg

f034985f077d2c01.jpg

3102bc3a2d63e487.jpg

d08e78a8dca0546c.jpg

48bdf7cf352a54a8.jpg

639bde3e0af22382.jpg

5b30d0d043476240.jpg

01afb1f923c19a02.jpg

c2800894b453709e.jpg

fd1bfaef28cd649e.jpg%20

Opublikowano

Jak już pisałem w temacie o flegach za***iście mi sie podoba :D

Szkoda ze 1.6 ;)

Opublikowano

malina :a4fan::cool:

Opublikowano

piekna bestia....fajne felgi...

wlasnie i czym ty ja myles bo polysk ma na wypasie :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Jak robiłem zdjęcia to był już trochę brudny.

A nie ja go myłem tylko chłopoki ze wsi pod Rykami, na codzień myją traktory :biggrin: .Nie wiem jakich specyfików używają ale wszystko czego się dotkną świeci się później jak psu jaja :lol: .

Opublikowano

Ładna, fele pierwsza klasa, tylko pewnie troche koników czasem brakuje - znam ten ból. :a4fan:

Opublikowano
tylko pewnie troche koników czasem brakuje - znam ten ból.

zwłaszcza przy tym rozmiarze kół :rotfl:

Opublikowano

Ladny sedanik :a4fan:

IMO kolor za***iście dobrze wyglada z tymi kolorem i rozmiarem :wink: felg :exclaim:

Opublikowano

Ładna bryczka :a4fan: i te felgi prezentują się świetnie :exclaim:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie koni mu tylko brakuje.Ile ja bym dał żeby pod machą mieć przynajmniej 150KM.

Polowałem na 1.8T ale jak pojechałem do Niemiec to niestety te a4 z mocniejszymi silnikami były tak pozażynane, że zdecydowałem się kupić pewny i sprawny 1.6

Opublikowano

bardzo ładnie się prezentuje!!! No kurcze gdyby nie ten silnik... wymień silnik!!! :rotfl: Bo auta nie wymieniaj :rotfl::a4fan:

Opublikowano

Super felgi. Ogólnie bardzo fajna bryka :a4fan:

Opublikowano

nie no piękna ta lala :exclaim: dowiedz się czym jeszcze Ci Twoi kolesie pucują te auta że tak się świecąi będzie cool :exclaim: :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.