Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] W końcu wystawiam swoją furmankę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troche słady motorek , ale felgi ok :rotfl:

Opublikowano

Fajna 4ka kolor felg rewelka ......

Opublikowano

Fajna furmanka.

Opublikowano

no faktycznie ciekawy kolor

Opublikowano

Bardzo fajna niunia i ten kolorek felg gitesss :a4fan:

Opublikowano

Całkiem całkiem :biggrin:

Opublikowano

Pięknie wygląda : ) cudeńko wręcz : )

Co do silnika to zacytuję kolesia z pewnego klubu motoryzacyjnego z Wawy "po co jeździć z takimi wielkimi prędkościami, skoro wtedy nikt nie może podziwiać jaką masz fajną furę?" :biggrin:

A taki leciutki OT: Jest możliwość uzyskania namiarów na tych panów co tak ładnie myją ? :D

Opublikowano
  • Autor

Nolmalnie wypolerowali jakimś standardowym mleczkiem i ot cała receptura.

A że lakier mam w bardzo dobrym stanie nie trudno było zrobić dobry efekt.

Adres przybliżony to Ułęż pod Rykami, nie wiem jaka ulica i numer.

Opublikowano

tez jestem pod wrazeniem tej głębi koloru,bardzo ladne autko :cool:

Opublikowano

Śliczne autko, gratuluje. :a4fan:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dzisiaj widziałem kolego twoje Autko :good: Fele robią wrazenie na żywo :slina:

Wszystko fajnie tylko naklejki klubowej brak na klapie :bicz3:

Opublikowano

bardzo ładny kolorek, ogólnie autko kozak :kox:

Opublikowano

AUDI pierwsza klasa bardzo ładna :cool1: Dodaj kilka zdjęć z wnętrza samochodu...

Opublikowano

Ładniusia, ale dowiedz się od tej ekipy czego używają do czyszczenia bo efekt jest nie codzienny delikatnie mówiąc :slina:

Opublikowano

d08e78a8dca0546cmed.jpg

rewela !!!

dark style to jest to :good:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i nie dodam dodatkowych zdjęć niestety bo sprzedałem auto ;(

Poszło za dobre pieniądze w kilka dni po wystawieniu na sprzedaż. Nowy właściciel spod Gdańska jest bardzo zadowolony nawet sms wysłał po miesiącu, że się cieszy, że właśnie moje auto zakupił. A auto było w stanie idealnym. Szkoda było go sprzedawać ale postanowiłem kupić coś świeższego. Polowałem na nowszy model A4 a stało się inaczej i zakupiłem całkiem coś innego.

Jedno muszę przyznać, że forum A4KLUB to chyba najlepsza kopalnia informacji o Audi A4. Gdy pojawiały się problemy zawsze zaglądałem na nasze forum.

POZDRAWIAM

Opublikowano

będę w Gdańsku wypatrywał furacza :naughty:

Opublikowano

Musze przyznać, że naprawdę niezła ta twoja była fura:D Szczególnie te felgi przykuły moją uwage - są naprawdę kozackie :> :yeee:

Kupiłeś już takie, czy sam malowałeś? Pytam, bo chce założyć cos podobnego do swojej :) Tylko myslałem nad wzorem od S4 (17" Avus)

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem oryginalne z kolorem srebrnym. Postanowiłem jednak je przemalować. Powiem szczerze, że wygladały ładnie ale farba malowana sprayami nie jest najmocnejsza. Dość łatwo zarysować powierzchnię.

Z racji tego że jestem fanem ciemnych kółek teraz tez na nowym furaczu będę malował felki na czarny połysk ale proszkowo.

Poniżej dla chętnych podaję linka do opisu jak malowałem kółka w Audi :

http://www.a4-klub.pl/smf/jaka_farba_w_sprayu_najlepiej_pomalowac_felgidomowy_sposob-t6921.0.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.