Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWT] Temperatura silnika od 80-95


A4 siano

Rekomendowane odpowiedzi

MAM PROBLEM OTÓŻ OD 3 DNI WSKAZÓWKA TEMP. SILNIKA NIE STOJI NA 89-89,5 TYLKO "PŁYWA" I W CZASIE JAZDY I NA POSTOJU MIEDZY WARTOSCIAMI 78 STOPNI A 95 NIE WIEM O CO CHODZI, CZY TO TERMOSTAT??, BARDZO PROSZE O POMOC , DODAM ZE DOLAŁEM TUZ PRZED TYM LITR OLEJU I JEST TERAZ NA MAXA NA BAGNECIE

prosze pisac bez caps-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM OTÓŻ OD 3 DNI WSKAZÓWKA TEMP. SILNIKA NIE STOJI NA 89-89,5 TYLKO "PŁYWA" I W CZASIE JAZDY I NA POSTOJU MIEDZY WARTOSCIAMI 78 STOPNI A 95 NIE WIEM O CO CHODZI, CZY TO TERMOSTAT??, BARDZO PROSZE O POMOC , DODAM ZE DOLAŁEM TUZ PRZED TYM LITR OLEJU I JEST TERAZ NA MAXA NA BAGNECIE

Z olejem to nie bardzo dobrze jak jest za duży stan :wink4:

Tak jak pisze kolega wyżej albo czujnik albo termostat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jakby to był czujnik to by Ci temperatura skakała a jak termostat to bedzie raczej stała tylko na nie odpowiednim poziomie. Przy wymianie czujnika musisz od razu zmienić płyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK wielkie dzieki jutro z ranca sprawdzam :good:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 17:34_________________________________________________Witam jeszcze raz, otóz z tego sprawdzilem temp. wody na klimatroniku raz zgadza sie z tą na desce a raz nie, co ciekawe zauwazylem jedna rzecz podczas jazdy otoz gdy jestem w trasie temp. na klimie utrzymuje sie w granicach 75 ale gdy stoje np. w korku to rosnie w góre, ma ktos jakis pomysł?? :mysli: ,z gory dzieki[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:31_________________________________________________Aha dodam ze sprawdzalem płyn chłodniczy juz go uzupełnilem ale dziwie sie ze tyle go ubyło gdzies mam nieszczelnosc ale nie weim gdzie, dodam ze korek oleju czysty bez zadnego masła, płyn w zbiorniczku tez czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na termostat, ale musisz znalesc wyciek, dobrze przegladnij weze, czy nie ma nigdzie bialego nalotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...