Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Włącznik świateł AUTO


rafael26

Rekomendowane odpowiedzi

hej klubowicze mam pytanko odnośnie włącznika świateł mialem normalny włącznik wymieniłem go 1 do 1 z włącznikiem z auto funkcion i teraz jak włączę na auto to świeci po włączeniu zapłonu tak ma być jak przekręcę dalej na postój tez wszystko działa halogeny i przeciwmgielny ale jak przekręcę na światła całkiem do końca to nie mogę włączyć halogenów i długich długie działają tylko na migawkę i na auto tak samo nie ma długich tylko na migawkę co mam zrobić przekodować czy co proszę o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na auto będziesz miał tylko migawkę... tak ma być ... ale na światłach powinny być... :confused4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 18:06_________________________________________________po numerze sobie sprawdź czy to b6 czy b7... uruchomiłeś vag-em światła dzienne? powinieneś to też uczynić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mozna to jakos doprowadzic do porzadku bo wylaczniki z funkcja auto byly montowane z czujnikami zmierzchu wiec podejrzewam, ze nie mozna tak bezproblemowo przelacznika bez auto na auto zamienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mozna to jakos doprowadzic do porzadku bo wylaczniki z funkcja auto byly montowane z czujnikami zmierzchu wiec podejrzewam, ze nie mozna tak bezproblemowo przelacznika bez auto na auto zamienic.

Wydaje mi się, że jeśli nie da się wymienić przełącznika świateł z numeru bez końcówki literowej na te z końcówką A i C ( bo świecą światła w pozycji 0) to tak samo nie można wymienić na ten z funkcją AUTO (końcówka literowa B) bo coś zawsze niebędzie działac poprawnie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełączniki z auto różnią się w wersji B6 i B7... Siemian (?) właśnie wystawił w dziale sprzedam bo źle kupił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie idzie tego jakos przekodowac

Jeśli chodzi o ten z funkcją AUTO to można jeśli dodasz lusterko fotochrom podepniesz odpowiednio wszystko pod moedul centralnej elektroniki (tez musi b yc odpowiedni). Wiecej masz w warsztacie w temacie o montażu lusterka fotochrom. Co do przełącznikw bez AUTO czyli z końcówką A i C to nie mam pojęcia i z tego co czytam forum to chyba nikt nie ma. A przydałoby się bo kupiłem ostatnio z lit. C na allegro i mi się świecą światła przez cały czas nawet w poz. 0.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi włacznikami to juz było kilka tematów :gwizdanie:

Tu nie ma zasady ja mialem bez auto kupilem idento i pozycja mi chodziła non stop nawet na 0 to kupiłem z auto i wszystko działa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...