Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taaa różnica jest taka że dla jednych trzeba robić VT żeby na nią poleciały a drugie uwielbiają ją razem z wgniecioną maską i błotnikiem.. ale panowie wszak liczy się wnętrze... :polew: :polew: :polew:

oczywiscie dobre wyposazenie to podstawa... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doba ja idę w kimę bo nie ma browarów ...

do rana :hi:

Opublikowano

3may sie :)

qfa monitor mi poszedł z dymem właśnie ;( kolejny wydatek..

Opublikowano
  • Autor

3may sie :)

qfa monitor mi poszedł z dymem właśnie ;( kolejny wydatek..

to se skajpa odpal bo se nie pogadamy :polew: chyba że masz dwa :wink4:

ja mam kineskop do oddania za pare złotych 17" o ile nie więcej :)

Opublikowano
ja mam kineskop do oddania za pare złotych 17" o ile nie więcej

keżor to nie ten dzial:P hehehe przenies posta ehehehe

Opublikowano
  • Autor
ja mam kineskop do oddania za pare złotych 17" o ile nie więcej

keżor to nie ten dzial:P hehehe przenies posta ehehehe

no wiem , ze nie ten, bo Kanar i tak ma spalony monitor to nie przeczyta :gwizdanie: mogłem mu eSa napisać wiem , moja wina :)

to zostaliśmy sami , co pijesz ? Ja Tyskie :polew:

Opublikowano

i jak smakuje ci? ja zywca hehehe

Opublikowano
  • Autor

i jak smakuje ci? ja zywca hehehe

pewnie , przecież nie ja płaciłem :polew:
Opublikowano

i jak smakuje ci? ja zywca hehehe

pewnie , przecież nie ja płaciłem :polew:

hehehehe bez komentarza... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

luzzz mam laptopa przecież :) a monitor 15' w piwnicy więc jakoś przebieduje :wink4:

już tu popijawy beze mnie urządzane widze :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor
http://patrz.pl/filmy/streetracing-romania laski lecą na kopłaki :wink4: chyba sobie zmienie na zimówki :polew:
Opublikowano
już tu popijawy beze mnie urządzane widze

krolu juz sie opil i poszedl spac hehehe

Opublikowano

Żywiec :drunk:

Opublikowano

"owocowy ogród" by Biedronka - niestety bez procentów skoro już sie chwalimy :polew:

Opublikowano
  • Autor
już tu popijawy beze mnie urządzane widze

krolu juz sie opil i poszedl spac hehehe

i to oparami od nas :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 00:30_________________________________________________

"owocowy ogród" by Biedronka - niestety bez procentów skoro już sie chwalimy :polew:

no to ładnie dajesz w palnik :polew:
Opublikowano

a ja myślałem że zespół "pijani powietrzem" to taka metafora.. a jak widać można.. :przebiegly:

no "owocowy ogród" to nie "leśny dzban" choć w smaku dosyć podobne bym powiedział :decayed:

Opublikowano

http://patrz.pl/filmy/streetracing-romania laski lecą na kopłaki :wink4: chyba sobie zmienie na zimówki :polew:

keżor na wtorek musimy skombinowac kałacha to ulatwi puszczacie bolidow :polew: :polew: :polew:

musze sobie zrobic taki wydech jak w tej zielonej :polew: :polew: :polew: :polew:

"owocowy ogród" by Biedronka - niestety bez procentów skoro już sie chwalimy

prawie jak lesny dzban hehehe

Opublikowano

http://patrz.pl/filmy/streetracing-romania laski lecą na kopłaki :wink4: chyba sobie zmienie na zimówki :polew:

nooooo w końcu mam już koncepcje co zrobić z moim uciętym wydechem :naughty: dowale 8 końcówek i bede szybki i głośny jak On.. Lasencje na to lecą :przebiegly:
Opublikowano

http://patrz.pl/filmy/streetracing-romania laski lecą na kopłaki :wink4: chyba sobie zmienie na zimówki :polew:

nooooo w końcu mam już koncepcje co zrobić z moim uciętym wydechem :naughty: dowale 8 końcówek i bede szybki i głośny jak On.. Lasencje na to lecą :przebiegly:

bylem pierwszy hehehe

czas otworzyc kolejnego puszka hehe

Opublikowano
  • Autor
audi%20wydech taki se dupnijcie :kox: :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.