Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra dobra panowie to co z tym moim stozkiem? hehe siema max co tam slychac? ten blad w datach jest juz od dawna:P hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masz to firmy ITG?

chyba nie...a tylko te stożki działają tak że przepływka nie świruje i nie pada

Opublikowano

mam stozek K&N, vag mi pokazal jakis blad przepustnicy

Opublikowano

Witam po dłuższej przerwie :hi:

Byłem na weekendzie w zakopanem i k...a j......i policjacji mi dodali do kosztów przejazdu 400zł i 10pkt :wallbash: Teraz muszę jeździć przepisowo bo mam już 23pkt :rant:

Opublikowano

przepustnicy powiadasz? ja się tam nie znam...

ale z tego co przeczytałem w dziale tuning, to stosuje się tylko ITG i PIPERCROSS

reszta świruje, wali błędami

ale ja się nie znam :)

Rafał...zaszalałeś :polew:

ja mam ciągle 0 pkt na koncie :decayed:

uważaj teraz bo miejskie psy Cie mogą wykończyć nawet :kwasny:

Opublikowano

No wiem kurde odkąd kupiłem audi to tyle nazbierałem od czerwca :wallbash:

Opublikowano

Witam po dłuższej przerwie :hi:

Byłem na weekendzie w zakopanem i k...a j......i policjacji mi dodali do kosztów przejazdu 400zł i 10pkt :wallbash: Teraz muszę jeździć przepisowo bo mam już 23pkt :rant:

o fak to widze ladnie zaszalales :gwizdanie: to teraz musisz sie ostro pilnowac[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:18_________________________________________________

przepustnicy powiadasz? ja się tam nie znam...

ale z tego co przeczytałem w dziale tuning, to stosuje się tylko ITG i PIPERCROSS

reszta świruje, wali błędami

ale ja się nie znam :)

nom ja tez sie na tym nieznam, slyszalem ze ten K&N to dobra firma i nic wiecej na ten temat niewiem, tak juz mialem pozakladane w aucie

Opublikowano

K&N to dobra firma, ale nie jako stożek do audi

tej firmy wkładki są dobre, ale nasze przepływki ich nie lubią

Rafał, ja zaszalałem i mając w pierwszym roku prawko zrobiłem w 2 tygodnie 19pkt

teraz mam jakoś bardziej poukładane w głowie albo poprostu szczęście :decayed:

Opublikowano

hmmm nom to musze o tym poczytac i jak cos to bede zmienial na ITG

Opublikowano

No ja ostatnio mam pecha bo dwa razy jechałem do zakopanego w przeciągu miesiąca i raz mnie dopadła vectra a teraz niebiescy z laserem

Opublikowano

czyli teraz jednak przyda ci sie cegla zeby sobie podkladac:P

Opublikowano
:kwasny: fest niefart Ci powiem, ja na szczęście mam jeszcze puste konto :przebiegly:
Opublikowano

Witam po dłuższej przerwie :hi:

Byłem na weekendzie w zakopanem i k...a j......i policjacji mi dodali do kosztów przejazdu 400zł i 10pkt :wallbash: Teraz muszę jeździć przepisowo bo mam już 23pkt :rant:

no toś miał kuna fakt pecha a trzabyło tak zapitalać zrób se człowieku chipa a potem mandaty płać

mi ostatnio skarbowy przysłał że mi konto blokuja

a za co???????????

za mandaty :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________

No ja ostatnio mam pecha bo dwa razy jechałem do zakopanego w przeciągu miesiąca i raz mnie dopadła vectra a teraz niebiescy z laserem

ralf CB ci pozostało zawsze cos tam pomoże jak daleko jeździsz

Opublikowano
  • Autor

no CB to podstawa :> ja bym kasy na rezanie nie miał gdyby nie CB :kox:

Kędzior załóż normalny filtr i będzie hulać , stożek to zuo :)

Opublikowano

Muszę zainwestować w to CB bo za te mandaty to bym miał turbo albo wtryski :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Muszę zainwestować w to CB bo za te mandaty to bym miał turbo albo wtryski :wallbash: :wallbash: :wallbash:

siemka, jak zbierzesz komplet to daj znać znam fajną instruktorkę co Cie poprowadzi :sexinbed:

ja kupiłem cb ale już było za późno,

Ale Rafał szukaj pozytywów....odświerzysz wiedzę z przepisów ruch drogowego, poznasz nowych ludzi... :polew:

ja np od czasu odebrania prawka częściej zapinam pasy

no i to co najlepsze...będziesz miał nowe prawko....wiesz jaka to frajda podawać policjantowi prawko mówiąc, że ma sie 0 pkt :polew:

Opublikowano

O kto tu się pojawił - twoja spi ?

Opublikowano
no i to co najlepsze...będziesz miał nowe prawko....wiesz jaka to frajda podawać policjamtowi prawko mówiąc, że ma sie 0 pkt

Za rok też tak będę mówił :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema Miszha , idziesz jutro robić fotki z nami ?

Opublikowano

siema Miszha , idziesz jutro robić fotki z nami ?

nie, jego jest bity :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.