Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema Miszha , idziesz jutro robić fotki z nami ?

nie, jego jest bity :decayed:

to odpada :> to może rafał , on też ma za***isty kolor :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to odpada cheesy to może rafał , on też ma za***isty kolor

Chętnie ale jestem w roboicie od 14-22

Opublikowano

Rafał ma dużo punktów niech nie robi zbędnych kilometrów :decayed:

żartuje oczywiście :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
Rafał ma dużo punktów niech nie robi zbędnych kilometrów

Będę zmuszony jeździć na lewo, bo ja bez auta to jak żołnierz bez karabinu[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 00:30_________________________________________________Przypomniało mi się teraz jak wracałem dziś z zakopca to podjechałem do maka w olkuszu. Wysiadam z auta a tu gość mi daje coś w rodzaju wizytówki. Patrzę A4 klub polska na górze. To mu mówie żeby na ramki sobie popatrzył. Co się okazało on był z Ełu i jak zobaczył ramki to odszedł :polew: :polew:

iTEgJ.jpg1kfcRA.jpg

Coś tam jeszcze parsknął na końcu że to te brzydkie i gorsze ramki. A ja se pomyślałem że głupszym się ustępuje i zamknąłem auto i poszedłem. :kox:

Opublikowano

Rafał...daj to do OFF TOPIC :kox:

Opublikowano
Rafał...daj to do OFF TOPIC

Poszło :naughty:

Opublikowano

:hi:

o której te foty robicie i gdzie ?

Opublikowano

wymiana przedniej lewej poloski ile moze kosztowac? mam a4 z 97r 2,8 quattro

Opublikowano

wymiana przedniej lewej poloski ile moze kosztowac? mam a4 z 97r 2,8 quattro

tyle samo co prawej przedniej :tongue4:

Rafal ja jeździłem ''na lewo''6 miechów spokojnie da rade :gwizdanie:

Opublikowano

wymiana przedniej lewej poloski ile moze kosztowac? mam a4 z 97r 2,8 quattro

tyle samo co prawej przedniej :tongue4:

jaki ty Miszka dowcipny jestes... hehe niech sie tylko twoja dowie ze byles na forum :decayed:

Opublikowano

wymiana przedniej lewej poloski ile moze kosztowac? mam a4 z 97r 2,8 quattro

tyle samo co prawej przedniej :tongue4:

jaki ty Miszka dowcipny jestes... hehe niech sie tylko twoja dowie ze byles na forum :decayed:

przepraszam :dziura: głupi żart juz dzwonie do mechanika i pytam ile ta usługa bedzie kosztowała mojego kolegę z Sosnowca oczywiście z 50% rabatem......................tylko nie mów mojej, że byłem na forum :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: hehe widze humorek ci dzis dopisuje :good: zapytalem bo moze ktos wymienial i sie orientuje w temacie mniej wiecej[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 12:52_________________________________________________

tylko nie mów mojej, że byłem na forum

no ok ok niepowiem :wink4: hehehe

Opublikowano
Rafal ja jeździłem ''na lewo''6 miechów spokojnie da rade :gwizdanie:

Wiem Miszka ja przed zrobieniem prawka maluchem zwiedziłem cały śląsk i nawet byłem w świętokrzyskim :kox:

Opublikowano
  • Autor

dziś jakoś po 22drugiej ustawka :) bo Wolf i Rafał robią do 22giej , ja i Krolu będziemy na pewno , jak coś to macie do mnie numer ?? jak nie to pisać to pocisne PW ;) chociaż moge mieć ciężko bo teraz będe rezał przy autku , a na 18tą jade do gliwic na pare godzin ;) także możemy sie wstępnie umówić pod SCC (na Parkingu na przeciw Shella) o 22.20-30 ;):wink4:

Opublikowano

:hi: co tam Pany?? :)

ja o 22 zaczynam robote, więc jak sie komuś marzy sesja na boisku tartanowym to wpadać :wink4:

i wszyscy gdzieś znów poszli.. nie lubicie mnie czy jak??? :shocked:

Opublikowano

auto zrobione :decayed: Miszka chyba dzieki twoim wtyka tak szybko to zrobili :wink4:

Opublikowano

auto zrobione :decayed: Miszka chyba dzieki twoim wtyka tak szybko to zrobili :wink4:

no widzisz :hi:

Opublikowano

auto zrobione :decayed: Miszka chyba dzieki twoim wtyka tak szybko to zrobili :wink4:

no widzisz :hi:

ty to jednak jestes :good: teraz napewno niepowiem twojej ze na forum siedzisz :tongue4::decayed: :decayed:

Opublikowano

:polew:

a ile zapłaciłeś ?

Opublikowano

nom tak jak mowiles tyle wyszlo co za strone prawa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

450zl czesci 150zl robocizna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.