Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem , ja przed chwilą jechałem z chorzowa i większość dróg jest OK :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam?! Śpicie wszyscy jeszcze? :tongue4:

Opublikowano

:hi:

ludzie zapracowani, a Ty Akjam sobie jaja robisz :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siemka, Krolu o której wstałeś ?

Opublikowano

siemka, Krolu o której wstałeś ?

o 9:45 ale o 8 mnie obudziła siostra jak na zajęcia szla :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siemka, Krolu o której wstałeś ?

o 9:45 ale o 8 mnie obudziła siostra jak na zajęcia szla :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do mnie jakiś tłuk o 8 rano smsa wysłał :gwizdanie:
Opublikowano

a co będziesz spał dłużej niż ja , a jak tam wycieczka powrotna ??? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co będziesz spał dłużej niż ja , a jak tam wycieczka powrotna ??? :decayed:

hehe i tak mi sie udało zasnąć po tym esemesie i wstałem po 11tej :> a co do wycieczki to OK, ta "twoja" pyta przy 180 na średnicówce:

-ile miałeś wypadków

-żadnego

-a to już sie nie boje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co będziesz spał dłużej niż ja , a jak tam wycieczka powrotna ??? :decayed:

hehe i tak mi sie udało zasnąć po tym esemesie i wstałem po 11tej :> a co do wycieczki to OK, ta "twoja" pyta przy 180 na średnicówce:

-ile miałeś wypadków

-żadnego

-a to już sie nie boje :polew: :polew: :polew:

"moja" :?: :decayed::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

udowodnić , że "Twoja" ? :evil::tongue4: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 12:50_________________________________________________chce ktoś coś OD Jarko ? bo zamawiam Ramki i sobie koszulke , także by wszystko przyszło do mnie i by była taniej przesyłka, decydować sie bo jutro chce kase przelać :

koszulki http://www.a4-klub.pl/smf/koszulki-b117.0/

bluza http://www.a4-klub.pl/smf/bluzy_i_polary-b120.0/

Opublikowano

"moja" :polew: :polew: :polew: :polew: a jak ona na imię miała ? :polew: :polew: :polew:

Ja chce koszulkę czarna :) rozmiar "na mnie"

Opublikowano
  • Autor

"moja" :polew: :polew: :polew: :polew: a jak ona na imię miała ? :polew: :polew: :polew:

Ja chce koszulkę czarna :) rozmiar "na mnie"

Tyś jest wyższy to może L , bo ja sobie M biore i jest OK , ale jeszcze podaj którą :cool1: bo jest nie wąski wybór

a co do imienia to nie pamiętam , wiem że jedna była justyna :decayed: no i Ania :wink4:

Opublikowano
:hi: z popoludnia :) i barbóreczkaaaa:) przez jutrzejsze hamowanie niemoglem sie uchlac ale nadrobie to jutro:P hehehe
Opublikowano

:hi:

jeszcze 50 minut i w końcu do domu :naughty:

Opublikowano

:hi:

jeszcze tylko 35 minut i Kanar jedzie do domu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

za 29 minut Kanar jedzie do domu :yeah:

Opublikowano

już tulko 24 minuty i Kanar śmiga do domu

Opublikowano

hahahaha więc proponowałbym Wam nie wyjeżdżać na drogi za 23 minuty bo mi sie będzie spieszyć :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.