Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

miszka, tabela miażdży :polew: :polew:

Miszka ma 150 :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ze swapem,

ale śmiejcie się, śmiejcie :polew: :polew: :polew: :polew:

jeszcze się ustawimy na kresce.....swego czasu, ide spać

Keżor fajnie Ci chodzi ten klekot :kox:

Opublikowano

ze swapem,

ale śmiejcie się, śmiejcie :polew: :polew: :polew: :polew:

jeszcze się ustawimy na kresce.....swego czasu, ide spać

Keżor fajnie Ci chodzi ten klekot :kox:

tylko go trzeba korbą zakręcić żeby odpalił :wink4::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 00:27_________________________________________________krolu weź mi na jutro tą płytkę jeśli możesz:)

Opublikowano
  • Autor

tylko go trzeba korbą zakręcić żeby odpalił :wink4::decayed: :decayed:

hahaha , k**wa mać dowcipniś :tongue4:
Opublikowano

tylko go trzeba korbą zakręcić żeby odpalił :wink4::decayed: :decayed:

hahaha , ku***a mać dowcipniś :tongue4:

hehehehe :polew: :polew: :polew: no co przyznaj że jak zakręciłem to ci pomogło :P

Opublikowano
  • Autor

tylko go trzeba korbą zakręcić żeby odpalił :wink4::decayed: :decayed:

hahaha , ku***a mać dowcipniś :tongue4:

hehehehe :polew: :polew: :polew: no co przyznaj że jak zakręciłem to ci pomogło :P

dzięki :kox:

ide spać bo jutro dłuuugi dzień :wink4: i za***iście wcześnie sie zaczyna :wallbash:

Opublikowano

:wink4: jeśli mogę to zawsze pomogę :tongue4:

też sie będę zbierał za niedługo bo trzeba za wczasu wstać ;/ mogliśmy się wpisać na końcowe godz hehe

Opublikowano

:hi:

jak samopoczucie :naughty:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 07:54_________________________________________________

ja się nie znam ale mówię tak :

Stanley ok 140

Keżor ok 165

Kędzior hmmm 203

Kanar 124

reszty nie pamietam i tak jesteście gejami

MISZKA 125 ale pewne - tyle fabryka daje i to jest fakt :kox:

myślałem, że dasz mi trochę więcej :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Hamy pojechały na hamownie :polew:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 10:02_________________________________________________jak wrócicie to sie pochwalcie wynikami :cool1:

Opublikowano

wykres mówi sam za siebie, nie wiem czy jestem normalny ale troszkę się zmartwiłem widząc ten wynik (chyba jednak ciut za dużo) i dalej jestem zszokowany :shocked: , chyba musiał być niezły bonus w serii :a4fan:

1N3a3A.jpg

Opublikowano

:hi:

cos dlugo nie piszecie jak poszlo na hamowni, czyzby jakis wstyd kogos ogarnal oprocz stanleya?

Opublikowano

jako że silniczki od Somesa mają zbyt długi trzpień i są nieco wielkie pytanie na dziś:

http://allegro.pl/item841241833_silniczki_do_regulacji_swiatel_lamp_vw_audi.html podejdzie to do lamp depo black :chytry: w zasadzie to pytanie kieruje głównie do Rafała :decayed:

a na hamowni wyszło że mam zdrową serie :) 114 KM i 232 Nm więc jakaś podstawa do dłubania jest :gwizdanie:

Opublikowano

jako że silniczki od Somesa mają zbyt długi trzpień i są nieco wielkie pytanie na dziś:

http://allegro.pl/item841241833_silniczki_do_regulacji_swiatel_lamp_vw_audi.html podejdzie to do lamp depo black :chytry: w zasadzie to pytanie kieruje głównie do Rafała :decayed:

a na hamowni wyszło że mam zdrową serie :) 114 KM i 232 Nm więc jakaś podstawa do dłubania jest :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

no Stanley :oklaski:

Kanar tak jak piszesz masz zdrową sztke na rezanie :naughty:

a reszta ? Krolu....sorry tzn Keżor, Kędzior i reszta Hamów z hamowni ?

chwalcie się dziewczyny :kox:

Silniczki wyglądają na OK ale nic nie ma czy do A4 jest tylko ogólny opis ale z wyglądu jak moje :good:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 19:28_________________________________________________zadzwon do goscia i zapytaj, albo poszukaj, Punto II, Fabia

Opublikowano

a moge spytac ile was ta hamownia kosztowala za sztuke?

Opublikowano

okolice 80 zł

a co do wyników reszty to niech sie sami wypowiedzą :) mimo wszystko chyba nie było najgorzej :wink4:

Opublikowano

phi, myslalem ze 2 paki

Opublikowano

nie no cena przyjazna bym powiedział :) szkoda tylko że po hamowaniu musiałem do roboty wracać :( tak pewnie bym jeszcze spotował

Opublikowano

cena dobra bo było wynajęte na godziny a nie na sztuke, tak to nawet nie chcę myśleć ile bym musiał zapłacic.

wynik hmmmmm mam zdrową serię :) a nawet ciut więcej :> 205HP i 244Nm :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja się nie cieszę ( ale zdanie skleciłem :polew:)

narazie trochę się martwię

po urlopie musze sprawdzić graty w aucie skąd tyle mocy :gwizdanie:

(z resztą, ja i tak jeżdzę do 3000 obr/min :tongue4: )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.