Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nara chłopoki, o północy wyjazd

za tydzien, po przyjeździe będzie tyle spamu do czytania... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: to jest całkiem prawdopodobne :wallbash: bo w zasadzie ich nie widziałem wcześniej.. i to takie kupowanie w ciemno było
Opublikowano

nara chłopoki, o północy wyjazd

za tydzien, po przyjeździe będzie tyle spamu do czytania... :gwizdanie:

szerokiej drogi :hi:

Opublikowano
a te z Fabii wkładałeś też w te lampy które ja mam?? bo fest mało miejsca tam jest

Nie wkładałem ich do starych lamp ale tu w tych ori też nie ma za dużo miejsca.

nara chłopoki, o północy wyjazd

za tydzien, po przyjeździe będzie tyle spamu do czytania... :gwizdanie:

Szerokości i przyczepności :hi:

Opublikowano

królu...ja pierwszy będę Kamila molestował, nie bój d*py, on będzie miał gotowe KITy pod FMIC...

więc kiedyś mnie odwiedzisz, no i odwiedzimy razem Kamila :naughty:

ja myślę, żeby dopiero na wiosnę znów wyskoczyć do ElproSys, tak żeby każdy mógł konkretnie porezać :naughty:

Opublikowano

królu...ja pierwszy będę Kamila molestował, nie bój d*py, on będzie miał gotowe KITy pod FMIC...

więc kiedyś mnie odwiedzisz, no i odwiedzimy razem Kamila :naughty:

ja myślę, żeby dopiero na wiosnę znów wyskoczyć do ElproSys, tak żeby każdy mógł konkretnie porezać :naughty:

ja chce jeszcze jedną rurę w chromie (kwasówce) :D w sumie to mi wpierw bardziej na niej zależy...

Opublikowano

hmmm i co tu zrobić żeby zwiększyć ten moment :kwasny: keżor jutro ci napiszę co bym chciał zrobić z audio u mnie i zapytasz tego znajomego czy da radę ok?

Opublikowano
  • Autor

oki kędzior, bo ja z audio to kuleje mocno , ważne żeby turbina ładnie grała :)

ja ide w kime , 3mcie sie :wink4:

a momentu nie podnoś , bo będe miał za trudno Cie objechać :wink4:

Opublikowano

musze coś wykombinować żeby moment był jak w serii czyli 280Nm :>

nom trzymaj się ja popatrzę na radyjka i będę szedł spać :)

Opublikowano

Kędzior, a co kombinujesz jeśli mowa o audio? :gwizdanie:

coś tam trochę wiem na ten temat... :wink4:

Opublikowano

chciałbym wykombinować ori radyjko z podpięciem na usb lub ipoda, i zobaczyć jak to będzię grało i w razię czego podpiąc pod to wzmacniacz i jakieś mocniejsze glośniczki i mały subwooferek

Opublikowano

jak ori radio to ja się nie znam :decayed:

to może zastanów się nad BOSE...można wyrwać w dobrych pieniądzach, a będzie ori, sub, jakość...

Opublikowano

najpierw się muszę dowiedzieć jakie są możliwości podpięcia ori radio z ipodem i np podpięcię później tego pod mocniejszy sprzęt typu tubeczka i mocniejsze głośniczki gdyby niewystarczyły te co mam hehe o zobaczę po ile chodzi taki BOSE :)[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 00:40_________________________________________________chyba że znasz jakieś szerokie radia nie ori w których nietrzeba by było stosować zaślepek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

niestety takich szerokich nie ma, stosujesz te boczki i jest okej, przecież nie wyglada to tragicznie :gwizdanie:

kupisz sobie jakieś fajne radio z czarnym panalem i czerwonym podświetleniem i malina

tuby są beee, teraz wkłada się skrzynki zamknięte lub bass reflex, w zależności od rodzaju słuchanej muzyki :wink4:

mogłeś na spocie pytać, bym Ci pokazał co ja woże, zajmuje mało miejsca a jak ma walnąć to walnie :tongue4:

Opublikowano

no bardziej mi o taka skrzyneczkę chodzi niż tubę ale nazwałem to ogólnie :tongue4: ja mam "drewno" w srodku więc te zaślepki niebędą pasowały

Opublikowano

to wywal ten las ze środka... :wink4:

Opublikowano

eno nawet mi się to podoba więc niebędę rąbał drewienka :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

eno nawet mi się to podoba więc niebędę rąbał drewienka :tongue4:

to drzewno zostaw , a ramke na konsoli walnij w czarny mat :naughty:

:hi: z rana

Opublikowano

:hi: nie ma to jak z rana sie wkur.. :angry:

dziś miał wrócić mój pioneer z nową membraną i pupa.. gość nie zdążył.. 2 TYGODNIE qwa :thumbdown:

dzięki temu wciąż dysponuje jedynie pięknym przenikającym średniotonowym dźwiękiem :(

a konsola to mi sie w carbonie widzi.. może po świętach kupie tą folie i poszaleje :naughty:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.