Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe :) ja sobie mógłbym to w pracy zrobić w wolnym czasie

skąd w ogóle jesteś??? wpadaj do nas na spoty we wtorki :)

Jastrzębie Zdrój

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pijaki...

Opublikowano

i co tu robić o tej godzinie, chyba sobię otworzę browarka :)

Jak każdy... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale mało spamujecie :wink4: ja mam wytłumaczenie , bo szukam po necie części do wzmacniania auta , a Wy ? :P

Opublikowano

jo żem rezoł na chaci...panele.............wyrezałem wszystko prucz przedpokoju ale i tak masa-karate-tycznie :wallbash:

i godo się w doma Kędzior Ty Gorolu :polew:

Opublikowano

a ja czytam od swapie silnika 4,2 z S6 do b5 :decayed:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________P1010221.jpg

P1010199.jpg

th_25082009008.jpg

Opublikowano

a ja czytam od swapie silnika 4,2 z S6 do b5 :decayed:

powiem Ci Krolu, że to może być mistrzostwo świata....też co nieco czytalem, a w zasadzie to ogladałem i myśle, że to mega wyczyn...i frajda... jeszcze w budzie B5 :kox:

Opublikowano

na audizine już są 2 gotowe takie swapy :cool1:

Opublikowano

gdybym sie zmieścił w 15 tysiach to robię to dziś..ale to nieco droższe ;([br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 00:00_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

D.I.L kiedy zaczynacie ? ? ?(gwarancja...no niech wam bedzie 25 tyś km)

ja ide spać odpowiedź przeczytam jutro :good:

Opublikowano

a taki swap z 2.8 na 2,7BiT ? ile by taka przyjemność wyszła? :tongue4: hehehe lub dolożenie jakiejś dmuchawki do 2.8 ? ehehehehehehe

siemasz Miszka kiedy ten remoncik skończysz, do jutra dasz radę? :tongue4:

Opublikowano

aha ale LPG musi być i działać w nowym silniku - sentyment :lol1:

Opublikowano

aha ale LPG musi być i działać w nowym silniku - sentyment :lol1:

z LPG + 3k na instalacje u d4rka podać ci na pw numer konta i zamawiam tamten silnik :)

Opublikowano

nie ma c**ja, jutro niedziela nic nie robie, teraz juz na bank spanie zaliczam bo lapek krzyczy, że mało sztromu mo,

do jutro dziewczyny

Krolu to jak ?

ps mam swojego gazera

Opublikowano

a taki swap z 2.8 na 2,7BiT ? ile by taka przyjemność wyszła? :tongue4: hehehe lub dolożenie jakiejś dmuchawki do 2.8 ? ehehehehehehe

siemasz Miszka kiedy ten remoncik skończysz, do jutra dasz radę? :tongue4:

nie lepiej tak jak miszka ?? z 2,8 ludzie nic sensownego nie robią... [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 00:18_________________________________________________

nie ma c**ja, jutro niedziela nic nie robie, teraz juz na bank spanie zaliczam bo lapek krzyczy, że mało sztromu mo,

do jutro dziewczyny

Krolu to jak ?

ps mam swojego gazera

dla mnie bomba :D

rezamy [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 00:18_________________________________________________jest jeszcze druga opcja z kompresor do 2,8

IMG_0816.jpg

dec10_010.jpg

Opublikowano
  • Autor

no to rezamy u kędziora kompresor , a u miszki 4,2 także jutro widze was u siebie z potrzebnymi gratami :cool1:

Opublikowano

no to rezamy u kędziora kompresor , a u miszki 4,2 także jutro widze was u siebie z potrzebnymi gratami :cool1:

Miszka myśli, że nie damy rady :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

wyższa szkoła jazdy już widzę hehe pewnie wyszło by to więcej niż całe auto warte hehe ciekawe ile by taka zabawka kosztowała dużo takie coś daje? :naughty:

Opublikowano

wyższa szkoła jazdy już widzę hehe pewnie wyszło by to więcej niż całe auto warte hehe ciekawe ile by taka zabawka kosztowała dużo takie coś daje? :naughty:

446 koni wyszło kolesiowi :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.