Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka82: wiesz jak wyłączyć BOSE z concert I? Niby VAGiem, ale moja audica nie łapie kanału z Radiem aby to wyłączyć, jakiś inny pomysł :D?

nie wiem czy zwykłym się da :gwizdanie: jak przypomnisz we wtorek rano to zobaczę co da się zrobić...

tutaj podobno się da:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t6138.0.html

no to git, zrobimy to we wtorek :good:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 17:27_________________________________________________ale w tym wątku nie pisze jednoznacznie jaki kabelek jest potrzebny bo być może potrzeba ten pod vaga 7.xx.xx, bo to, że się da to wiem na pewno...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wpadnę kiedyś Miszka napewno :)

Opublikowano

krolu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41173.0.html

tutaj też jest informacja, ja nie znam się na kablach..

ale wydaje mi się, ze po prostu moja Gamma CC nie ma wejścia na vag i dlatego nie mogę się tam podłączyć. Sądzę, że do jakiegoś audi nowszego (np. ok 2000r) albo z radiem typu concert nie będzie problemu. U mnie seryjnie był radio bez możliwości Vagowania go ;)

Opublikowano

krolu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41173.0.html

tutaj też jest informacja, ja nie znam się na kablach..

ale wydaje mi się, ze po prostu moja Gamma CC nie ma wejścia na vag i dlatego nie mogę się tam podłączyć. Sądzę, że do jakiegoś audi nowszego (np. ok 2000r) albo z radiem typu concert nie będzie problemu. U mnie seryjnie był radio bez możliwości Vagowania go ;)

Nie chodzi o radyjko tylko o kabelek... te nasze proste wersje wszystkiego nie potrafią - trzeba mieć droższy - lepszy :gwizdanie:

Bo na zdjęciach na 100% mają ten lepszy widzę to po szczegółach zwykły vag 3.11, 4.09 jej nie wyświetla ...

Opublikowano

:hi:

Widzę że dziś pęknie 300 stronka :naughty:

Opublikowano

:hi:

Widzę że dziś pęknie 300 stronka :naughty:

nie koniecznie czasami opornie u nas ze spamem :polew:

mike bede w domu to zobacze ale i tak już dzięki

zamówiłem szkło prawe to które połamałem przy zakładaniu lewego lusterka, i tutaj zaskoczenie...w Katowicach ok 500 m od mojej chaty, asferyczne 21 zeta to b.dobra cena(ale nie ori i cena za samo szkło) ale i tak good price :good:

Opublikowano

pomogę wam... :decayed:

Bry :hi:

Opublikowano

zamówiłem szkło prawe to które połamałem przy zakładaniu lewego lusterka,

:polew: :polew:

Opublikowano

:chytry: piłeś coś??

a nie zostało Ci troche :naughty:

Opublikowano

zacząłem sie śmiać z tego co napisałem :

zamówiłem szkło prawe to które połamałem przy zakładaniu lewego lusterka

no masakra :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:45_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:47_________________________________________________a ja sie dziwiłem, że mi popekało :polew::wallbash::polew:

Opublikowano
:buahaha: cóż.. można i tak.. dobrze że teraz już wiesz że to nie pasuje :polew:
Opublikowano

:buahaha: cóż.. można i tak.. dobrze że teraz już wiesz że to nie pasuje :polew:

:polew:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:53_________________________________________________a gdzie reszta spamerów ? pewnie bedzie tak samo jak przy pierwszej 100-ce, do wieczora cisza, a rano 307 i zas spam do ogarnięcia do południa :polew:

Opublikowano

hehe Miszka wymiatasz już od tego remontu ci się strony mylą haha

mam pytanko jakie macie kolory ksenonów chodzi mi o ten rodzaj barwy np 5000K 8000K itp ?

Opublikowano

hehe Miszka wymiatasz już od tego remontu ci się strony mylą haha

mam pytanko jakie macie kolory ksenonów chodzi mi o ten rodzaj barwy np 5000K 8000K itp ?

Kupuj 4300 ... max 5000 - naprwdę wystarczy i w razie czego policja się tak nie czepia, a większe temp. olej, bo to wieś...

MOIM ZDANIEM OCZYWIŚCIE. :)

Sam mam takie zamiar założyć przy kupnie zespolonych reflektorów.

Opublikowano

nom ja tak po tym co widzę (czyli filmiki na youtube :polew: )to tak wydaje mi sie ze 6000K są wporzadku ewentualnie 8000K ale niektóre są za bardzo niebieskie hhehe

Opublikowano

od 4300 do 6000 k

nic innego

Opublikowano

Te białe i tak z biegiem czasu się wypalają i robią bardziej niebieskie.

Kup 10k i będziesz miał na fioletowo drogę oświetloną... :kox:

Opublikowano

ja mam 0000k

:polew:

Opublikowano

4300 są spoko :)

Opublikowano

ja mam 0000k

:polew:

hehe tak Miszka ty masz na lampy oliwne:P hehehe

Te białe i tak z biegiem czasu się wypalają i robią bardziej niebieskie.

Kup 10k i będziesz miał na fioletowo drogę oświetloną... :kox:

hehe fioletowe siara jak niewiem zależy mi na "śnieżnobiałym" kolorku hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.