Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max coś nie zagląda... :mysli: Ukradli mu kompa czy nie płacił za neta? :wink4:

Był u mnie wczoraj i dziś więc mu opowiedziałem co się działo :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max coś nie zagląda... :mysli: Ukradli mu kompa czy nie płacił za neta? :wink4:

płytę mu wsysło, wymienił radio ale kable reagują tak jak na kasetę :polew: :polew:

Opublikowano

Max coś nie zagląda... :mysli: Ukradli mu kompa czy nie płacił za neta? :wink4:

płytę mu wsysło, wymienił radio ale kable reagują tak jak na kasetę :polew: :polew:

nie śmigały u niego moje Irony elegancko

Opublikowano

Max coś nie zagląda... :mysli: Ukradli mu kompa czy nie płacił za neta? :wink4:

płytę mu wsysło, wymienił radio ale kable reagują tak jak na kasetę :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

:mysli:

Nad czym tak myślisz Miszka? :cool1:
Opublikowano
  • Autor

:mysli:

Nad czym tak myślisz Miszka? :cool1:

kerą lampe wybrać do saloonu :polew:
Opublikowano

:mysli:

Nad czym tak myślisz Miszka? :cool1:

nad kolejnym bronkiem...narazie wypiłem 3, jutro wolne więć :gwizdanie:

Opublikowano

:mysli:

Nad czym tak myślisz Miszka? :cool1:

nad kolejnym bronkiem...narazie wypiłem 3, jutro wolne więć :gwizdanie:

Miszka ty to się masz fajnie! Pracujesz do południa i co drugi dzień wolny... :wink4::naughty:
Opublikowano

no tak ale na konto tylko podstawa wpływa, a za 12 000 netto ciężko wyżyć :>

Opublikowano

No chwilę mnie nie było a tu browarek się szykuje... :kox:

no wystarczyło troszkę ponad 1h i już padło ponad 3 stówkę

Baq dla mnie Browar Wielkopolski - LECH :good:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:09_________________________________________________Mike - fotka ok a raczej to co na niej jest :) masz u mnie 4 pak na wtorek

ku***a ale będzie pijaństwo na spocie :kox:

A się spije :P to już zostanę do środy - mam zajęcia na uczelni haha :D[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:16_________________________________________________

no tak ale na konto tylko podstawa wpływa, a za 12 000 netto ciężko wyżyć :>

ciężko? o co ma powiedzieć student :P haha z benzyniakiem :P

Opublikowano

psssssssssssyt...4 bronek owarty Wasze zdrowie Panowie

Opublikowano

ja jestem po kilku piwkach + wściekłe psy :) ajj. :D

Opublikowano

ja niedawno piłem Uboty pierwszy raz chyba po 5 latach przerwy, efekt ------>K.O

Opublikowano

Wy alkoholicy :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

ja niedawno piłem Uboty pierwszy raz chyba po 5 latach przerwy, efekt ------>K.O

niema nic bardziej lepszego jak K.O hehehe i np podróż autobusem na zajezdnię ahahha :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________Miszka, Rafał a wy jakie macie założone xenony? 4300K 5000K 6000K ... ?

Opublikowano

ja niedawno piłem Uboty pierwszy raz chyba po 5 latach przerwy, efekt ------>K.O

niema nic bardziej lepszego jak K.O hehehe i np podróż autobusem na zajezdnię ahahha :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________Miszka, Rafał a wy jakie macie założone xenony? 4300K 5000K 6000K ... ?

no ja juz pisałęm wcześniej, ja mam 0000K

Opublikowano

aha no tak zapomniałem hehehe, ahh słaba pamięć

ja chyba się skuszę na 6000K

Opublikowano

ide spać nara

Opublikowano

nom nareczka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.