Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też byłem :decayed:

za tydzień też mam szanse być :wink4:

:good: :good: :good:

To ja tez przyjadę :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra przekonaliscie mnie tez bede :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
nawet jutro z rana :good:

Kurde do roboty mam na 14 :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Wolfy zapisane na Zlot :good:

Opublikowano
nawet jutro z rana :good:

Kurde do roboty mam na 14 :kwasny:

do następnego wtroku dasz radę wręczyć szefowi swoje zwolnienie :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:23_________________________________________________

Wolfy zapisane na Zlot :good:

:good:

Opublikowano

Wolfy zapisane na Zlot :good:

pisałem już to na SG ale się powtórzę...

będzie mega ekipa :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

jutro dzwonię do Maxita :wink4:

Opublikowano

Wolfy zapisane na Zlot :good:

pisałem już to na SG ale się powtórzę...

będzie mega ekipa :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

jutro dzwonię do Maxita :wink4:

dzwoń teraz :polew: :polew:

Opublikowano

jak spot ? widzę,że SG chłopaki byli :good:

ja sobie pluje w twarz ale robota mnie dzis zaskoczyła jak nigdy :wallbash:

ale też wiem, że bede rezł FIS'a :kox: wiem,że dal Was to nie rezanie ale dla mnie frajda :kox:

Opublikowano

dzwoń teraz :polew: :polew:

nie bo może polecieć wiązana niecenzuralnych słów w moim kierunku :disgust:

jak spot ? widzę,że SG chłopaki byli :good:

ja sobie pluje w twarz ale robota mnie dzis zaskoczyła jak nigdy :wallbash:

ale też wiem, że bede rezł FIS'a :kox: wiem,że dal Was to nie rezanie ale dla mnie frajda :kox:

Z fisem jest trochę zabawy ale ja już kiedyś ćwiczyłem ten temat :gwizdanie: - co wyczytałeś ?

Opublikowano

Szkoda że Cię nie było Miszka bo Krolu stawiał w maku kolację wigilijną :kox:

Opublikowano

Krolu wyczytałęm sporo jednak wole jak mi to zrobi ktos kto już to robił, gadałęm z Boniem i powiedział mi, że seba1-2 to robi, i z nim też pisałem i może zrobić :good:

Rafał siła wyższa, ale kolacje też zjadłem ściepy wszystkich krajów - pizza :cool1:

Opublikowano

Krolu wyczytałęm sporo jednak wole jak mi to zrobi ktos kto już to robił, gadałęm z Boniem i powiedział mi, że seba1-2 to robi, i z nim też pisałem i może zrobić :good:

Rafał siła wyższa, ale kolacje też zjadłem ściepy wszystkich krajów - pizza :cool1:

zrobić - za jaką kwotę? ja pisałem kiedyś z Kozłem - 1 osoba która na forum to zrobiła...

Opublikowano

Krolu wyczytałęm sporo jednak wole jak mi to zrobi ktos kto już to robił, gadałęm z Boniem i powiedział mi, że seba1-2 to robi, i z nim też pisałem i może zrobić :good:

Rafał siła wyższa, ale kolacje też zjadłem ściepy wszystkich krajów - pizza :cool1:

zrobić - za jaką kwotę? ja pisałem kiedyś z Kozłem - 1 osoba która na forum to zrobiła...

no to tyle co ci na gg posłałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Reklama m&m's PL 2009 (Commercial)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

żółty lepszy :kox:

Opublikowano
  • Autor

krolu na ślunskich to sie umi pożegnać , ale tu już nie umi :disgust:

ja w każdym razie ide w kime ,3mcie sie :hi: , jutro(właściwie to dziś) kolejny nudny dzień dla wszystkich , ale wielki dla Keżorowozu :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

Dzięki za spota Panowie :hi:

Musiałem jechać szybciej ale mam nadzieję że rozumiecie :evil:

Rafał to teraz gadaj kiedy montujemy :wink4:

To będzie dziecinnie proste w porównaniu do mojego :gwizdanie:

Opublikowano

siemka ziomki

ja się juz zapisałem ale mnie jeszcze na liście nie ma

mam nadzieję że mniejsca wystarczy dla mnie

Opublikowano

siemka ziomki

ja się juz zapisałem ale mnie jeszcze na liście nie ma

mam nadzieję że mniejsca wystarczy dla mnie

:good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 11:20_________________________________________________zapraszamy do naszej ekipy wyjazdowej - a jest już nie mała :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.