Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema z rana panowie. :hi:

ja dziś miałem koszmary, a na spocie to się chyba pojawię jak śnieg stopnieje :polew:

cały czas myślę czy zgłosić to z mojego AC ( ale chyba za mała szkoda), czy z OC sprawcy :polew:

Miszka, jasne, że się dogadamy :good:

Szczerze, ja bym to zgłosił, że przyhaczyłeś płacisz więc nie teraz oni zapłacą przelicz ile wyjdzie Cię strata zniżek a nowy zderzak plus malowanie kilka stówek...

Ja tak kiedyś zwyżka wyszła mnie około 70 zł a z AC dostałem 570 zł :gwizdanie:

W dodatku jedź do ASO to zrobić bez gotówko to na pewno wyjdzie szkoda powyżej 1000 zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:03_________________________________________________Kanar wrzuć jakieś foto :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z rana panowie. :hi:

ja dziś miałem koszmary, a na spocie to się chyba pojawię jak śnieg stopnieje :polew:

cały czas myślę czy zgłosić to z mojego AC ( ale chyba za mała szkoda), czy z OC sprawcy :polew:

Miszka, jasne, że się dogadamy :good:

Szczerze, ja bym to zgłosił, że przyhaczyłeś płacisz więc nie teraz oni zapłacą przelicz ile wyjdzie Cię strata zniżek a nowy zderzak plus malowanie kilka stówek...

Ja tak kiedyś zwyżka wyszła mnie około 70 zł a z AC dostałem 570 zł :gwizdanie:

W dodatku jedź do ASO to zrobić bez gotówko to na pewno wyjdzie szkoda powyżej 1000 zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:03_________________________________________________Kanar wrzuć jakieś foto :gwizdanie:

jeżeli mam tylko uszkodzony zderzak to nie będę tego raczej zgłaszał, muszę przeczytać najpierw regulamin umowy, żeby później nie robić wielkich oczu

Opublikowano

siema z rana panowie. :hi:

ja dziś miałem koszmary, a na spocie to się chyba pojawię jak śnieg stopnieje :polew:

cały czas myślę czy zgłosić to z mojego AC ( ale chyba za mała szkoda), czy z OC sprawcy :polew:

Miszka, jasne, że się dogadamy :good:

Szczerze, ja bym to zgłosił, że przyhaczyłeś płacisz więc nie teraz oni zapłacą przelicz ile wyjdzie Cię strata zniżek a nowy zderzak plus malowanie kilka stówek...

Ja tak kiedyś zwyżka wyszła mnie około 70 zł a z AC dostałem 570 zł :gwizdanie:

W dodatku jedź do ASO to zrobić bez gotówko to na pewno wyjdzie szkoda powyżej 1000 zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:03_________________________________________________Kanar wrzuć jakieś foto :gwizdanie:

jeżeli mam tylko uszkodzony zderzak to nie będę tego raczej zgłaszał, muszę przeczytać najpierw regulamin umowy, żeby później nie robić wielkich oczu

Ja miałem przebite 4 opony zadzwoniłem zapytałem i zgłosiłem... [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 10:19_________________________________________________poza tym płaciłem to 2 lata więc stwierdziłem, że mogą mi się odwdzięczyć...

Opublikowano

druga sprawa, że raczej nie mogę byc kilka dni bez samochodu :confused4:

a jeśli miałbym zgłosić to zaliczyłbym tez do tego reflektory :wink4:

Opublikowano

:hi:

wytrzeźwiałem i ide zobaczyć co sobie wczoraj narobiłem :polew: foto wrzuce po południu ;)

Opublikowano

Kanar jak coś ja mam super lakiernika, tani ale na termin czeka się 2-3 tyg... :kwasny:

Opublikowano

3stawy drift :gwizdanie:

1RZEpi.jpg

Opublikowano
  • Autor

:bry:

3stawy drift :gwizdanie:

1RZEpi.jpg

dobrze że ramka klubowa cała , zawsze to 6zł do przodu :good::tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie chwal sie juz tak Krolu :tongue4:

Opublikowano

siemka panowie :hi:

Opublikowano

Nie chwal sie juz tak Krolu :tongue4:

Oni i tak nie zauważą :confused4:

Opublikowano

siemka panowie :hi:

siema drifter

a gdzie zgubił się madafaka kiler Miszka ?

Opublikowano

Misza pewnie poszedł driftować albo znowu biję rekord prędkości na śniegu hehehe

Miszka ile wczoraj miałeś najwięcej na liczniku? :decayed:

Opublikowano

siemka panowie :hi:

siema drifter

a gdzie zgubił się madafaka kiler Miszka ?

Pewnie ćwiczy ślizgi :decayed:

Miszka ma najszybszą A4 na postoju :kox:

Opublikowano

nie ma źle... z opisu wynikało, że dużo mocniej...

Opublikowano

Witam drifterów i tych normalnych :>

normalnie, jestem pod wrażeniem :naughty: takie wyczyny :decayed:

Stanley, ja myślę że tam trochę kitu i malowanie, nie jest źle, oczywiście patrząc na fotkę, ale ja bym tak jeździł do wiosny, może znajdzie się jakaś przypadkowa okazja do wyszarpania kasy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Dołączam się do życzeń :decayed:

a tak na poważnie to zapraszam na Gliwickie na szkółkę :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.