Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom coś forum się zamula serwer chyba przeciążony hehe

Nie może być przeciążony :no: przecież Gliwice dziś prawie nic nie piszą :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom coś forum się zamula serwer chyba przeciążony hehe

Nie może być przeciążony :no: przecież Gliwice dziś prawie nic nie piszą :polew:

:hi: Guru

Opublikowano

jakiś chip by się przydał, może ładowanie tego forum by się troszkę poprawiło :kox:

Opublikowano

Miszka :hi:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 21:52_________________________________________________

jakiś chip by się przydał, może ładowanie tego forum by się troszkę poprawiło :kox:

Trza do compsportu zadzwonić :decayed:

Opublikowano

Stanley może forum kreci tylko do 1500obr/min :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka :hi:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 21:52_________________________________________________

jakiś chip by się przydał, może ładowanie tego forum by się troszkę poprawiło :kox:

Trza do compsportu zadzwonić :decayed:

może eSa wystarczy wysłać :cool1:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 21:53_________________________________________________

Stanley może forum kreci tylko do 1500obr/min :polew: :polew: :polew:

to mój tuner by to rozruszał :kox:

Opublikowano

rozumiem, że Wam też zamula i to nie wina mojego lichego neta z palucha ?

Opublikowano

rozumiem, że Wam też zamula i to nie wina mojego lichego neta z palucha ?

nom każdemu zamula niestety.

a zjem se pomarańcza :wink4:

Opublikowano

rozumiem, że Wam też zamula i to nie wina mojego lichego neta z palucha ?

nom każdemu zamula niestety.

a zjem se pomarańcza :wink4:

degustator :beach:

Opublikowano

napił bym się wyskacza z colą :slina:

Opublikowano

no dobra zderzak bez kratek i bez halogenów, ale polift i ze spryskami w komplecie.. to jak warto sie tym interesować czy sobie odpuścić?? :chytry:

Opublikowano

no dobra zderzak bez kratek i bez halogenów, ale polift i ze spryskami w komplecie.. to jak warto sie tym interesować czy sobie odpuścić?? :chytry:

ja też oglądałem zderzaki i nie tylko , ale tylko tak dla swojej informacji

P.S. nowy zderzak, z polifta w ASO 1700 PLN

reflektor soczewka 1000 PLN

refl ksenon 2000 PLN

:blink:

Opublikowano

no dobra zderzak bez kratek i bez halogenów, ale polift i ze spryskami w komplecie.. to jak warto sie tym interesować czy sobie odpuścić?? :chytry:

ja bym brał... ale prosił o dokładne foto...

Opublikowano

no dobra zderzak bez kratek i bez halogenów, ale polift i ze spryskami w komplecie.. to jak warto sie tym interesować czy sobie odpuścić?? :chytry:

ja bym brał... ale prosił o dokładne foto...

dąbrowa górnicza blisko, mozna jechac :naughty:

Opublikowano

no właśnie to mnie przekonuje że całkiem niedaleko tam :przebiegly:

Opublikowano

jak tam Stanley które już pijesz ? :>

Kanar niech ci kolo dokłade fotki prześle lub jedz go obczaić bo mało co na tych fotach widać z ogłoszenia.

Opublikowano

jak tam Stanley które już pijesz ? :>

Kanar niech ci kolo dokłade fotki prześle lub jedz go obczaić bo mało co na tych fotach widać z ogłoszenia.

już wypiłem wszystko co żona przyniosła, a przyniosła tylko trójpak

Bo jak mowi tylko taki był w sklepie :blink:

chyba mnie w konia robi co? :mysli:

Opublikowano
http://photos05.allegroimg.pl/photos/oryginal/874/91/66/874916632 zobacz po prawej stronie jak jest miejsce na rejestracje widzisz ?? [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 23:03_________________________________________________trójpak??? no pierwsze słyszę ale to może jakaś nowa seria hehe seria nowo roczna 2010 hehehe :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kanar a Ty chcesz tylko ze spryskami ten zderzak ? [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 23:07_________________________________________________Kanar a to ?

http://www.allegro.pl/item860217702_audi_a4_99_01_zderzak_przod_przedni.html

kolor :kox:

Opublikowano

Kanar a Ty chcesz tylko ze spryskami ten zderzak ? [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 23:07_________________________________________________Kanar a to ?

http://www.allegro.pl/item860217702_audi_a4_99_01_zderzak_przod_przedni.html

kolor :kox:

i jaskrawo kanarkowy na tył :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.