Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

przeprowadziłem się ale nie mam wszystiego na chacie co potrzebne do życia...ale też jest fajnie :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

przeprowadziłem się ale nie mam wszystiego na chacie co potrzebne do życia...ale też jest fajnie :>

kiedy laska robi pierwsze pranie ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

panowie zamawiać , zrobimy jedną wysyłke, albo odbierzemy przy okazji bycia w kraku kiedyś

http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarzyki_kalendarze_scienne/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_wybrane_w_konkursie-t111315.0.html;new

Opublikowano

:hi:

jak miszka sie przekludził to może by tak,

mu parapety opić????

co wy na to????

i ciekawe co sam gospodarz

Opublikowano

Stanley i co upichciłeś? :naughty:

Miszka czyli browarów jeszcze ci na chacie brakuję hehehe[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 20:52_________________________________________________ :hi: Max

hehe nom pomysł dobry ale niewiem czy by się opłaciło Miszce robić drugi remont hehehe

Opublikowano

K R O L U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAPŁAĆ WKOŃCU ZA DŁUGOPISY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TYLKO TY KASY NIE WPŁACIŁEŚ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

JAK NIE MASZ TO POWIEDZ JUTRO ZROBIMY ŚCIEPKE

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehehe niby zapłacił hehehe

Opublikowano

hehe, Max, ale zjebka :polew:

a Krolu chyba wpłacił :gwizdanie:

do Miszki z chęcia się przejadę :kox:

Opublikowano

Stanley ja właśnie zaczałem drina sączyć a ty jak tam widzę że się opiepszasz hehe

Opublikowano

Stanley ja właśnie zaczałem drina sączyć a ty jak tam widzę że się opiepszasz hehe

NA TYGODNIU DRINY

a wątroba tylko jedna :naughty:

Opublikowano

Stanley ja właśnie zaczałem drina sączyć a ty jak tam widzę że się opiepszasz hehe

ja do obiadokolacji wypiłem jedną pianę :decayed:

staram się ograniczać :gwizdanie:

panowie mam pytanie

czy te spryski, ktore sa na allegro pasuje rowniez do wersji poliftowej?

http://www.allegro.pl/item879559846_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html

wersja przed liftowa ( jak w esie)

1vcsD0.jpg

po lifcie:

1QsGwA.jpg

Opublikowano
  • Autor

na spryskach sie nie znam , to nie pomoge :confused4: , najwyżej moge pomóc założyć :kox:

patrzcie na to , ciekawe o czym myślał lecąć w dół :

LeleOlimpo - Il peggiore scherzo da fare al Bungee Jumping...

tak , wiem było w strefie śmiechu , ale nie wszyscy tam zaglądają :tongue4:

Opublikowano

:hi:

kupiłem zderzak, do tego wziąłem od razu halogeny i kratki.. to tyle pozytywów..

zderak po dzwonie - niby nie wielki ale jednak, brakuje mi kretek z jednej strony i jedno z 3 miejsc na śrube jest urwane w jednym halogenie :disgust:

w zasadzie pozostały mi szczegóły do zakupu, no i czekanie na wielkie polepszenie pogody :)

Opublikowano

Mi powiedzieli w Nomie 2, że pierwszy wolny termin 25.01.10 :blink:

już nie wiem co z tym zderzakiem zrobić :mysli: + dojdą lampy :cool1:

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Potrzebny zakład który mi zmieni turbo i termostat bo fachowcy u mnie w okolicy tego nie potrafią :thumbdown: A czeka kupiec na stare turbo i nie chcę żeby się rozmyślił :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Pewnie ktoś będzie :gwizdanie:
Opublikowano

K R O L U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAPŁAĆ WKOŃCU ZA DŁUGOPISY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TYLKO TY KASY NIE WPŁACIŁEŚ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

JAK NIE MASZ TO POWIEDZ JUTRO ZROBIMY ŚCIEPKE

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

zapłaciłem w niedziele, jutro pewnie dojdzie przelew... czytaj wątek, poza tym i tak już długopisy są w produkcji :disgust:

Opublikowano

:hi:

mnie na 99% nie będzie, postaram się znaleźć lakiernika co by Stanley'a nie trzymać w niepewności :>

Opublikowano
  • Autor

ja na spocie będe :good:

Rafał ja Ci moge wymienić Turbo, ale nie stety nie w tym tygodniu :thumbdown:

a termostat to jest 20minut roboty :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.