Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Co dziś pijemy :drunk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Co dziś pijemy :drunk:

my brzydzimy się alkoholem i pijokami :tongue4:

Opublikowano

:hi: no ja bym tam coś wypił ale w tym tygodniu latam z roboty do roboty non stop 22-6, 8-16 i już mi sie czasoprzestrzeń zagina :disgust: żeby było śmieszniej to wypłate w tym miesiącu dostaje w ratach wiec jazde autem ograniczam do minimum, a o browarze to moge zapomnieć ;(

Stanley Ty kupowałeś tą plastikową oprawe halogenu?? ile płaciłeś bo coś mi sie zdaje że ten mój kolo od zderzaka nie zadzwoni :confused4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: no ja bym tam coś wypił ale w tym tygodniu latam z roboty do roboty non stop 22-6, 8-16 i już mi sie czasoprzestrzeń zagina :disgust: żeby było śmieszniej to wypłate w tym miesiącu dostaje w ratach wiec jazde autem ograniczam do minimum, a o browarze to moge zapomnieć ;(

Stanley Ty kupowałeś tą plastikową oprawe halogenu?? ile płaciłeś bo coś mi sie zdaje że ten mój kolo od zderzaka nie zadzwoni :confused4:

coś ok 50 zł na allegro

Opublikowano

bry

Opublikowano

do :bry: z rańca... Widzę , że też sobie troszkę popiliście wczoraj... Ja wróciłem po trzeciej ale nie miałem jakoś siły już was odwiedzić... :evil: :evil:

Opublikowano

:bry: Wszystkim

Maxito, ja koszulkę dostałem, a Ty? :)

Opublikowano
:hi: siemacie katowiczanie :naughty:
Opublikowano

:hi: siemacie katowiczanie :naughty:

:hi: Byliście na nartach?

Co tam keżor? ZNowu projektujesz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

sąsiadka przyszła, bo od dwóch dni prądu nie ma u siebie i chce żeby ją oświecić :decayed:

1A_Pji.jpg

Stanley to gdzie Ty mieszkasz i czy jest tam jakieś mieszkanie na sprzedaż :kox::slina:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 12:39_________________________________________________

Co tam keżor? ZNowu projektujesz? :naughty:

taaa, ale siedze w doma :decayed: ale na 14tą jade do Gliwic na zajęcia :wallbash:
Opublikowano

Ja znowu w pracy! He he he... Miałem być na ósmą rano ale wczoraj trochę dłużej zabawiłem z kumplammi... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

ja też w pracy ale to już chyba nie ma znaczenia :wallbash:

Opublikowano

:hi: Siemano ludzie. Krolu jak bedziesz to wrzuc te dane z vaga :decayed:

wieczorem wysle ci pw - brak czasu...

Opublikowano

:hi: siemacie katowiczanie :naughty:

:hi: Byliście na nartach?

Co tam keżor? ZNowu projektujesz? :naughty:

nie chyba zamiast soboty pojade w niedziele bo w sobote mam robote i nie dam rady wiec jak chcesz jechac to zapraszam
Opublikowano

:hi: siemacie katowiczanie :naughty:

:hi: Byliście na nartach?

Co tam keżor? ZNowu projektujesz? :naughty:

nie chyba zamiast soboty pojade w niedziele bo w sobote mam robote i nie dam rady wiec jak chcesz jechac to zapraszam

No chyba pojadę w sobotę? :mysli:
Opublikowano

:hi: siemacie katowiczanie :naughty:

:hi: Byliście na nartach?

Co tam keżor? ZNowu projektujesz? :naughty:

nie chyba zamiast soboty pojade w niedziele bo w sobote mam robote i nie dam rady wiec jak chcesz jechac to zapraszam

No chyba pojadę w sobotę? :mysli:

no wlasnie ja musze odpuscic sobie sobote wiec niedziela zostaje :wink4:

Opublikowano

:hi:

cisza :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

cisza :gwizdanie:

siema filip :decayed:

Opublikowano

Siema siema :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.