Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Arek fajnie tu na Katowickich nie na Gliwickie już nie idziemy

Chyba nas chłopaki z SK przygarną

no fajnie, fajnie. nie ma tyle spamu do nadrabiania i to tu jest czesciej moj mentor Krolu :rolleyes: ktory wlasnie siedzi w Golfie IV :slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem panowie ... ciasno w tych golfach .. masakra - nóg się nie da rozprostować :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jestem panowie ... ciasno w tych golfach .. masakra - nóg się nie da rozprostować :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ty nie nogi miałeś mieć wyprostowane :wallbash:

Opublikowano
Arek fajnie tu na Katowickich nie na Gliwickie już nie idziemy

Chyba nas chłopaki z SK przygarną

no fajnie, fajnie. nie ma tyle spamu do nadrabiania i to tu jest czesciej moj mentor Krolu :rolleyes: ktory wlasnie siedzi w Golfie IV :slina:

mentor :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Arek fajnie tu na Katowickich nie :> na Gliwickie już nie idziemy :decayed:

Chyba nas chłopaki z SK przygarną :gwizdanie:

ja tu byłem pierwszy po azyl!

:decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 11:49_________________________________________________tu jest tak przyjemnie :dance2:

Opublikowano

ja tu byłem pierwszy po azyl!

:decayed:

wiem jak to załatwimy (jedna z moich ulubionych scen w mrocznym rycerzu) oglądać od 1:45 :

ja załatwię kij :tongue4:

(tłumaczenie z pamięci) aktualnie poszukujemy lojalnych ludzi ale mamy tylko jedno miejsce - załatwcie to między sobą -byle szybko

Opublikowano

:hi: teraz sie zastanawiałem czy gliwickich z katowickimi nie pomyliłem :polew:

pytanie na dziś gdzie poza ASO będą mi w stanie dorobić kluczyki??

bo ASO zaśpiewało 440zł :kwasny:

Opublikowano

:hi: teraz sie zastanawiałem czy gliwickich z katowickimi nie pomyliłem :polew:

pytanie na dziś gdzie poza ASO będą mi w stanie dorobić kluczyki??

bo ASO zaśpiewało 440zł :kwasny:

na pewno się da taniej... muszę rozpoznać temat i chętnie spróbował bym ten nowy kluczyk zaprogramować :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no troche mnie zabili ceną, oprócz tego musze jeszcze alarm zmieniać :disgust:

Opublikowano

na pewno się da taniej... muszę rozpoznać temat i chętnie spróbował bym ten nowy kluczyk zaprogramować :gwizdanie: :gwizdanie:

dałbyś Krolu radę? bo ja też chciałbym sobie dorobić kluczyk :)

Opublikowano

no troche mnie zabili ceną, oprócz tego musze jeszcze alarm zmieniać :disgust:

a to co zrobiłeś? zgubiłeś klucze? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 12:02_________________________________________________

na pewno się da taniej... muszę rozpoznać temat i chętnie spróbował bym ten nowy kluczyk zaprogramować :gwizdanie: :gwizdanie:

dałbyś Krolu radę? bo ja też chciałbym sobie dorobić kluczyk :)

nie miałem jeszcze okazji próbować :decayed:

Opublikowano

nie miałem jeszcze okazji próbować :decayed:

kurdę muszę pokombinować z tym bo nie mam zapasowego :mysli:

Opublikowano

nie miałem jeszcze okazji próbować :decayed:

kurdę muszę pokombinować z tym bo nie mam zapasowego :mysli:

dla ciebie za 50 zł :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

od dziś wszystkie VAGowania płatne... wpłaciłem zaliczkę na nowe b8 :decayed: :decayed:

Opublikowano

dla ciebie za 50 zł :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

od dziś wszystkie VAGowania płatne... wpłaciłem zaliczkę na nowe b8 :decayed: :decayed:

czyli jak za darmo :good:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

:hi: teraz sie zastanawiałem czy gliwickich z katowickimi nie pomyliłem :polew:

pytanie na dziś gdzie poza ASO będą mi w stanie dorobić kluczyki??

bo ASO zaśpiewało 440zł :kwasny:

jak zgubiłeś na śniegu to sie znajdą , Miron Ci pomoże szukać , ma wprawe. Co nie Mirek :decayed: ?
Opublikowano

witam panowie :hi:

666 :evil: hehehe

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 12:12_________________________________________________Dawids zadzwoń sobie tutaj http://www.asbpalka.eu/

Opublikowano

666 :evil: hehehe

666 the number of the beast :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

666 :evil: hehehe

666 the number of the beast :evil: :evil: :evil: :evil:

wole 69 :kox:

Kędzior :hi:

Opublikowano

Krolu widzę że gliwice chcą do nas się przenieść hehehe trzeba zrobić jakiś cennik za miejsce hehe

Opublikowano

Krolu widzę że gliwice chcą do nas się przenieść hehehe trzeba zrobić jakiś cennik za miejsce hehe

:mysli: :mysli: :mysli: 150 zł za spot w tym zniżka na Vagowanie 50 zł i naklejki lubowe i ramki 400% ceny ...

może być, czy za tanio nas cenię ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.