Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak tam. ustawiles sie z tym oplem na kreche ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak tam. ustawiles sie z tym oplem ?

na weekend jakoś sobota/niedziela gadaliśmy... myślę że w niedzielę bo jutro u Arka na garażu rezamy od rana potem imprezka więc nie bardzo będzie czas :tongue4:

Opublikowano

to nie jedz za duzo przez weekend :wink4:

moim zdaniem to goscia połkniesz

Ja ostatnio zassalem Passka 170 KM od kumpla :blink: moc mniej wiecej taka sama, ale jednak VW to wyrob Audi podobny :decayed:

Opublikowano

to nie jedz za duzo przez weekend :wink4:

moim zdaniem to goscia połkniesz

Ja ostatnio zassalem Passka 170 KM od kumpla :blink: moc mniej wiecej taka sama, ale jednak VW to wyrob Audi podobny :decayed:

tak właśnie myślałem że dzisiejsza kolacja w macu to ostatni posiłek do tej kreski :tongue4:

nie wiem sam zobaczymy :wink4:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 01:15_________________________________________________widzieliście to?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_nakladki_na_grill_chrom-t113640.0.html

Keżor wsparłem Cię :polew: :polew:

Opublikowano

dobra, ja spadam

Jutro z ojcem działam na chacie mały remont

narka :)

Opublikowano

dobra, ja spadam

Jutro z ojcem działam na chacie mały remont

narka :)

trzymaj się... :wink4:

w takim razie gaszę światło :hi:

Opublikowano

Co tak słabo ze spamem :decayed: A tak poza tym witam z rana :bry:

to nie jedz za duzo przez weekend :wink4:

moim zdaniem to goscia połkniesz

Ja ostatnio zassalem Passka 170 KM od kumpla :blink: moc mniej wiecej taka sama, ale jednak VW to wyrob Audi podobny :decayed:

tak właśnie myślałem że dzisiejsza kolacja w macu to ostatni posiłek do tej kreski :tongue4:

nie wiem sam zobaczymy :wink4:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 01:15_________________________________________________widzieliście to?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_nakladki_na_grill_chrom-t113640.0.html

Keżor wsparłem Cię :polew: :polew:

Gość odwalił kawał dobrej roboty :polew:
Opublikowano

:hi:

ja już od godziny szperam na forum :polew:

ale to nic, za godzinkę powoli zbieram się i jadę rezać :>

Opublikowano

:hi:

ja już od godziny szperam na forum :polew:

ale to nic, za godzinkę powoli zbieram się i jadę rezać :>

pomyśle o Tobie też rezając :>

Bry :hi:

Opublikowano

:hi:

Pucek miales wpasc do mnie aby cos przymierzyc :cool1:

Opublikowano

:hi:

Pucek miales wpasc do mnie aby cos przymierzyc :cool1:

:hi:

Opublikowano
:hi: rezacze
Opublikowano

:hi: rezacze

"rezacz" :hi::tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siemka, ja nie wiem czy dziś dam rade wpaść na to piwo , a jak wpadne to na pare minut posiedzieć , bo jutro o 5 jade w trase i chyba bym sie musiał wyspać , no chyba że zapijemy tak , że prosto z imprezy wsiąde w auto :polew:

Opublikowano

Siemka :hi:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 12:49_________________________________________________

dobrze ze juz mrozy lzejsze

moze rehabilituje swoje plecy.....

hehe przestań bo tez się zacznę martwić

widzę panowie że się troszkę o mnie martwiliście hehe :friends:

wcale wczoraj niepiłem...

muhehehe żartowałem hehhe dopiero wróciłem do domu z imprezy muhehehe

Opublikowano

sie szykuj na dzisiajszy alko zlot :decayed:

Opublikowano

sie szykuj na dzisiajszy alko zlot :decayed:

hehe szykuj?? raczej muszę wypocząć po wczorajszym muhehehe

Opublikowano

:hi:

to co z tym pijaństwem dziś :mysli: kto sie wybiera bo ja z wioski(Tychy) muszę dojechać :>

Opublikowano

witaj Miszka :hi:

nom ja będę :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.