Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jezdem. :> Skończyłem właśnie walkę z NFS na PS3! :kox: :kox: Chwila przerwy i znowu będę sobie drifty ćwiczył... :notworthy::evil:

nie jesteś w robocie?? jestem w szoku :shocked:

No ile to można? :tongue4: Dopiero we wtorek idę. Ku... ZNowu chyba mnie nie będzie! :wallbash:

ale z ciebie klubowicz :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jezdem. :> Skończyłem właśnie walkę z NFS na PS3! :kox: :kox: Chwila przerwy i znowu będę sobie drifty ćwiczył... :notworthy::evil:

nie jesteś w robocie?? jestem w szoku :shocked:

No ile to można? :tongue4: Dopiero we wtorek idę. Ku... ZNowu chyba mnie nie będzie! :wallbash:

ale z ciebie klubowicz :thumbdown:

diman chcesz pożyczyć tą kasę czy jak :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jezdem. :> Skończyłem właśnie walkę z NFS na PS3! :kox: :kox: Chwila przerwy i znowu będę sobie drifty ćwiczył... :notworthy::evil:

nie jesteś w robocie?? jestem w szoku :shocked:

No ile to można? :tongue4: Dopiero we wtorek idę. Ku... ZNowu chyba mnie nie będzie! :wallbash:

ale z ciebie klubowicz :thumbdown:

diman chcesz pożyczyć tą kasę czy jak :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zalezy na jaki procent :mysli:

Opublikowano

Jezdem. :> Skończyłem właśnie walkę z NFS na PS3! :kox: :kox: Chwila przerwy i znowu będę sobie drifty ćwiczył... :notworthy::evil:

nie jesteś w robocie?? jestem w szoku :shocked:

No ile to można? :tongue4: Dopiero we wtorek idę. Ku... ZNowu chyba mnie nie będzie! :wallbash:

ale z ciebie klubowicz :thumbdown:

diman chcesz pożyczyć tą kasę czy jak :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zalezy na jaki procent :mysli:

Dogadamy się. :wink4::good:

Co tam u Was słychować?

Opublikowano

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

Opublikowano

Dobranoc :polew:

Opublikowano

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

Ty się nie śmiej bo ja mam AC i OC na poczcie :kox:

Opublikowano

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

no wlasnie stanley jak tam auto wycenili ci juz :cool1:

Opublikowano

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

Ty się nie śmiej bo ja mam AC i OC na poczcie :kox:

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

Ty się nie śmiej bo ja mam AC i OC na poczcie :kox:

OC, to wykupujesz tam gdzie najtaniej

jeśli chodzi o AC to juz bardziej skomplikowana sprawa... :gwizdanie:

Opublikowano

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

Ty się nie śmiej bo ja mam AC i OC na poczcie :kox:

:polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:37_________________________________________________jeszcze powiedz, że tam serwisujesz :polew:

Opublikowano
  • Autor

poza tym witam wróciłem i żyje sanki są w pyte a kulig jeszcze lepszy :kox: :kox: :kox:

Cg8bS.jpg

mogłeś zjeżdżać na recaro , tam też na dole są płozy :kox:
Opublikowano

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

no wlasnie stanley jak tam auto wycenili ci juz :cool1:

nie zgłosiłem jeszcze, to bardzo skomplikowana sprawa, ale nie bede pisal na forum

opowiem wam we wtorek :wink4:

Opublikowano

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

Ty się nie śmiej bo ja mam AC i OC na poczcie :kox:

:polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:37_________________________________________________jeszcze powiedz, że tam serwisujesz :polew:

serwisować nie chcieli :polew:

powiedzieli że audi się nie psuje :>

Opublikowano

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

no wlasnie stanley jak tam auto wycenili ci juz :cool1:

nie zgłosiłem jeszcze, to bardzo skomplikowana sprawa, ale nie bede pisal na forum

opowiem wam we wtorek :wink4:

:good:

Opublikowano

Diman, weź sobie kredyt na poczcie, może od razu auto tam ubezpieczysz... :polew:

listonosz będzie Ci robił olgędziny pojazdu :polew:

Ty się nie śmiej bo ja mam AC i OC na poczcie :kox:

:polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:37_________________________________________________jeszcze powiedz, że tam serwisujesz :polew:

serwisować nie chcieli :polew:

powiedzieli że audi się nie psuje :>

widać że się nie znają :decayed:

Opublikowano

o widzę że rozmowa o motoryzacji hehehe :polew:

Opublikowano

ja spadam spać

jutro od 7 do 21 w robocie

reszta tyg na II zmiane mnie wydymali :disgust:

ch*uje :disgust::wallbash:

Opublikowano

ja spadam spać

jutro od 7 do 21 w robocie

reszta tyg na II zmiane mnie wydymali :disgust:

ch*uje :disgust::wallbash:

woooo no to ładnie Stanley... :thumbdown: współczuję ci

Opublikowano

ja spadam spać

jutro od 7 do 21 w robocie

reszta tyg na II zmiane mnie wydymali :disgust:

ch*uje :disgust::wallbash:

Ty się nie przyznawaj jak pracujesz bo Pucek będzie do Basi wpadać :polew:

Opublikowano

ja spadam spać

jutro od 7 do 21 w robocie

reszta tyg na II zmiane mnie wydymali :disgust:

ch*uje :disgust::wallbash:

Ty się nie przyznawaj jak pracujesz bo Pucek będzie do Basi wpadać :polew:

przecież Pucek się boi Basi hehehehe więc raczej będzie jej unikał :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.